Çözüldü Bannerlord'da adamlar bir anda ölüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cansxrk

Picopat
Bannerlord başladım ve bazı modlarda ekledim. Oyunda şöyle garip bir şey var adama vuruyorum hasar yiyor ölmüyor, sonra bir anda adam ölüyor 0 hasar yazıp. Ben öldürmüşüm gibi gösteriyor ama kimse adama vurmuyor. Bazen böyle bir şey oluyor ve pek hoşuma gitmedi bu durum. Bazen bende de oluyor canım yüzde 25 filan olmasına ragmen hasar almadan bir anda ölüyorum.

Ve yeni başlayan için tavsiyeleriniz nedir? Modlardan ayar önerisi olan var mı? Ve oyunda çift elli kılıç satan bir yer bulamadım tırpan filan buldum bende demircilik ile çöp bir kılıç yapıp takılıyorum. Tırpan gibi çift elli bir şey yapabiliyor muyum görünüşü güzel geliyor ya da demircilikte nasıl gelişirim iyi bir kılıç için?

Çözüm
Adamlar kanamadan dolayı ölüyor. Xorberax Legacy modunun özelliği. Mod ayarlarından kapatabilirsiniz.

1710184509312.png
Adamlar kanamadan dolayı ölüyor. Xorberax Legacy modunun özelliği. Mod ayarlarından kapatabilirsiniz.

1710184509312.png

Çözüm
Adamlar kanamadan dolayı ölüyor. Xorberax legacy modunun özelliği. Mod ayarlarından kapatabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2138800

Anladım iyi özellikte sanki bir tık fazla onu düşüreyim en iyisi.

Adamlar kanamadan dolayı ölüyor. Xorberax legacy modunun özelliği. Mod ayarlarından kapatabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2138800

Demircilik için bir önerin var mı? Nasıl hızlı gelişirim ve idarelik çift elli kılıç nerede bulabilirim?

Anladım iyi özellikte sanki bir tık fazla onu düşüreyim en iyisi.

Demircilik için bir önerin var mı? Nasıl hızlı gelişirim ve idarelik çift elli kılıç nerede bulabilirim?

Para kasmanın en iyi yollarından birisi demircilik ama ben hiç yapmıyorum. Çünkü para aşırı kolay kasılıyor ve hile gibi bir şey benim için. Çift elli kılıçtan kastın bu büyük uzun mızrak gibi şeyler ise bunlar oyunda "Gönderli silah" olarak geçiyor. Bunları elinde kalkanla tutarsan kargı görevi görüyor. Kalkanı elinden kaldırırsan ise çok güçlü bir uzun kılıç haline geliyor. Normal çift elli kılıç arıyorsan da, lordlardan düşen kılıçları kullanabilirsin. Her ganimete bakarsın, hangi kılıç daha güçlüyse onu kullanırsın. Demircilikten yapmaya gerek yok. Ama çok geliştiysen ve paran bolsa, kılıçlarını demircilikten yapmayı öneririm.

Para kasmanın en iyi yollarından birisi demircilik ama ben hiç yapmıyorum. Çünkü para aşırı kolay kasılıyor ve hile gibi bir şey benim için. Çift elli kılıçtan kastın bu büyük uzun mızrak gibi şeyler ise bunlar oyunda "gönderli silah" olarak geçiyor. Bunları elinde kalkanla tutarsan kargı görevi görüyor. Kalkanı elinden kaldırırsan ise çok güçlü bir uzun kılıç haline geliyor. Normal çift elli kılıç arıyorsan da, lordlardan düşen kılıçları kullanabilirsin. Her ganimete bakarsın, hangi kılıç daha güçlüyse onu kullanırsın. Demircilikten yapmaya gerek yok. Ama çok geliştiysen ve paran bolsa, kılıçlarını demircilikten yapmayı öneririm.

Yok daha yeni başladım. Para konusundadasu banka modundan ayarlarını yükselttim yeni başladım için düzgünce öğrenim diye. Tırpan gibi bir silah istiyorum. Çift elli balta kasılsam demircilikte oradamı yapılıyor? Nasıl yaparım? Ya da çift elli balta kötümü oyunda.

Yok daha yeni başladım. Para konusundadasu banka modundan ayarlarını yükselttim yeni başladım için düzgünce öğrenim diye. Tırpan gibi bir silah istiyorum. Çift elli balta kasılsam demircilikte oradamı yapılıyor? Nasıl yaparım? Ya da çift elli balta kötümü oyunda.

Çift elli balta kullanımında bonus veren bir ırk vardı galiba onu mu seçtin?

Bu silah gibi bir şey mi istiyorsunuz?
1710185933070.png

Bu silah gibi bir şey mi istiyorsunuz?
Eki Görüntüle 2138816

1710186044300.png

Bunun gibi bir şey güçlüsünden istiyorum güzel durduğu için. Yapılmıyorsa sizce demircilikte çift elli baltamı öğrenmeliyim yoksa kılıçmı.

Çift elli balta kullanımında bonus veren bir ırk vardı galiba onu mu seçtin?

Yok hayır batanyayı seçtim o olmaması lazım. Silahta görünümü güzel güçlü bir şey yapmak istediğim için demircilikte kılıçmı baltamı kassam kararsız kaldım.

Eki Görüntüle 2138817

Bunun gibi bir şey güçlüsünden istiyorum güzel durduğu için. Yapılmıyorsa sizce demircilikte çift elli baltamı öğrenmeliyim yoksa kılıçmı.

Yok sadece tırpanda var bu görünüm. Tabii böyle kılıçlara sahip modları hariç tutuyorum. Demircilikte kılıcı öğrenin.

Yok sadece tırpanda var bu görünüm. Tabii böyle kılıçlara sahip modları hariç tutuyorum. Demircilikte kılıcı öğrenin.

Anladım. Tammadır teşekkür ederim kılıç kasılayım en iyisi.

Akklıma bir şey daha gelmişken sorayım. İdam ettikten sonra izledim kadarıyla cok eksi yiyoruz galiba bunu kapatabilir miyiz ya da azaltabilir miyiz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı