Bannerlord'da boşanma var mı?

Leoon

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Bannerlord'da sırf karakterin yaşı çok büyümeden çocuğu olsun diye evlenmiştim ölürse falan diye ama pişman oldum, boşanmak istiyorum, nasıl boşanabiliriz?

Merhaba Bannerlord'da sırf karakterin yaşı çok büyümeden çocuğu olsun diye evlenmiştim ölürse falan diye ama pişman oldum, boşanmak istiyorum, nasıl boşanabiliriz?

Hocam kendim denemedim de öldürtürseniz işe yarar belki.

Ekibinize alıp savaşa götürün. Yoldaşlar için ölümün açık olması lazım ama.

Son düzenleme:
Hocam kendim denemedim de öldürtürseniz işe yarar belki.

Ekibinize alıp savaşa götürün.

Tamamdır teşekkür ederim. Hocam bir de ırayla evlendim annesi güneyin lideri olmuştu annesiyle savaştık idam ettim şimdi kızıyla bebek yapacağız RP olarak belki annesi kötü biri olduğu için kızı buna göz yummuş olabilir diye düşündüm ama bilemedim tam ne yapsam acaba.

Tamamdır teşekkür ederim. Hocam bir de ırayla evlendim annesi güneyin lideri olmuştu annesiyle savaştık idam ettim şimdi kızıyla bebek yapacağız RP olarak belki annesi kötü biri olduğu için kızı buna göz yummuş olabilir diye düşündüm ama bilemedim tam ne yapsam acaba.

Bende luconun kızıyla evlenip luconu idam etmiştim ama hiç böyle düşünmedim.

Bende luconun kızıyla evlenip luconu idam etmiştim ama hiç böyle düşünmedim.
annesine dur kaynana yapma etme dedim ama sinsi gülüş atıp fazla kişiyle saldırdı sinsilik yapmaya çalıştı bende idam ettim kızı iyi çıktı ama bişi demedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı