Bannerlord'da DLSS 2.0 var mı?

• Konuyu başlatan PIXRa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 246

PIXRa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni ekran kartı alabilirim. RTX 2060 ve RTX 3050 arasında git gel yapıyorum fakat son günlerde sadece Bannerlord oynuyorum. Kısaca değinmek istediğim olay: Bu oyunda DLSS 2.0 var ise RTX 3050 alacağım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki kartta alınmaz. 2. el 6600 al.

"Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş" 7 senedir AMD ekran kartı kullanıyorum zaten seçeneklerimin NVIDIA olmasının sebebi saçma sapan driver sorunlarıyla uğraşıyor olmam, ekranın gidip gelmesiyle Driver'ın çökmesi... Bunu yaşayan bilir :D ayrıca darboğaz söz konusu olduğu için (i5 6600K) bu iki kart muadilinde bir seçenek istiyorum açıkçası. Bir de 2. ele karşı hiç sıcak bakamıyorum. Tavsiyen için yine de teşekkür ederim bir göz atacağım ön yargılı olmamak lazım.

"Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş" 7 senedir AMD ekran kartı kullanıyorum zaten seçeneklerimin NVIDIA olmasının sebebi saçma sapan driver sorunlarıyla uğraşıyor olmam, ekranın gidip gelmesiyle Driver'ın çökmesi... Bunu yaşayan bilir :D ayrıca darboğaz söz konusu olduğu için (i5 6600K) bu iki kart muadilinde bir seçenek istiyorum açıkçası. Bir de 2. ele karşı hiç sıcak bakamıyorum. Tavsiyen için yine de teşekkür ederim bir göz atacağım ön yargılı olmamak lazım.

6000 serisinde hiçbir sıkıntı yok.

Geri
Yukarı