Bannerlord'da kimse krallığa lord olarak gelmiyor

leak

Hectopat
Merhaba, Bannerlord oynuyordum krallık açtım fakat hiç lordum yok. Her krallıktan 8-10 tane lorda soruyorum kralından memnun musun diye kralımdan memnunum diyor krallığıma gelmiyor. Bu konuda bilgisi olan var mı? Nasıl çekeceğim ben bunları? Bu arada 5-6 tane kalem var 1 tane şehrim var. Namım da gayet yüksek 7850 namım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Param 666k, peki onlarla ne kadar ilişki geliştirmem gerek?
Paranı arttır oldukça azmış anca en dandik lordlara yeter, net bir ilişki sayısı veremem oyun arkada karakterinin skillerini onla olan ilişkini hesaba katıp bir hesaplama yapıyor. Az toprak sahibi lordları ikna etmek için 20 30 ilişki yetiyordu bende. İlişkim 100 olsa da soeuyu soramadığım lordlarda vardı birsürü toprağı varsa halinden memnundur.

Paranı arttır oldukça azmış anca en dandik lordlara yeter, net bir ilişki sayısı veremem oyun arkada karakterinin skillerini onla olan ilişkini hesaba katıp bir hesaplama yapıyor. Az toprak sahibi lordları ikna etmek için 20 30 ilişki yetiyordu bende. İlişkim 100 olsa da soeuyu soramadığım lordlarda vardı birsürü toprağı varsa halinden memnundur.
Anladım teşekkürler, para demircilikle rahatlıkla kasılabilir zaten çok uğraşmadım para için.

Geri
Yukarı