Bannerlord'da mavi krallığa saldırılmalı mı?

Sanırım yoldaşların bir dezavantajıda lordlara göre onlara kale veya şehir veremiyoruz. Bir yere saldırdığımda bütün orduyu nasıl toplayacağımıda anlamadım her şeyi tek yapmak mı zorundayız oyunda?

Hayır tabii ki, oyunda "nüfuz" sistemi var. İtibar gibi bir şey. Sağ alttaki 3 bayrağa basarsanız toplarsınız.

Ben de herkesi idam etmistim ilk oyunumda, bir sureden sonra etrafima hic lord alamadigim icin ilk oyunumu kapatip yeni bir baslangic yapmistim. Kuzait kralligi sizi yok eder, eger tekrardan baslamak istemiyorsaniz lord yenip serbest birakin. Serefli olursaniz diplomasiniz daha iyi olacaktir, sonrasinda baris antlasmasi yapmayi teklif edin, bunlari yaparken Kuzait kralliginin sizi bitirmesi de olasi.

Kardeşim güçlü krallıklarla barışta kalmaya çalış ve paranı 100 150k altına indirme çünkü oyunda şöyle bir saçmalık var. 1 krallık savaş açtımı diğerleri de durmuyor hemen savaş açıyor. Bir anda 3 kişi ile savaşta oluyorsun. Sen kelleci olmuşsun. Bundan sonra krallığına birini dahil etmen çok zor olacak. Çünkü aseraylı birini kesiyorsun vlandiyalı herifle aram bozuluyor. Ne alaka?
Amerika'nın Almanya'ya ele geçirip Merkel'i öldürdüğünü düşünün. Ne olur?

Ben de herkesi idam etmistim ilk oyunumda, bir sureden sonra etrafima hiç lord alamadigim için ilk oyunumu kapatip yeni bir baslangic yapmistim. Kuzait kralligi sizi yok eder, eger tekrardan baslamak istemiyorsaniz lord yenip serbest birakin. Serefli olursaniz diplomasiniz daha iyi olacaktir, sonrasinda baris antlasmasi yapmayi teklif edin, bunlari yaparken kuzait kralliginin sizi bitirmesi de olasi.

Lord yenip serbest bıraktıkça onurum düzelir mi? Save silip yeni oyun kurmak istemiyorum 40 saat gömdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı