Bannerlord'da hangi krallığa katılmalıyım?

SoftBant

Femtopat
Daha fazla  
Oyuna başlar başlamaz Phaea ile evlendim. Phaea batı imparatorluğundandı. Ben de şimdi biraz geliştim ve bir krallığa vasal olarak girmeyi düşünüyorum ama çok kararsız kaldım. Belki Phaea önceden batı imparatorluğundan olduğu için bana bir yararı olur oraya katılmanın ne bileyim kral ölünce onun yerine belki ben geçerim ama biraz saçma gibi bu. Her neyse sizce hangi krallığa katılmalıyım? Asıl katılmamın nedeni kralın o ölünce kralın yerine geçmek ama o nasıl olacak bilmiyorum.

Oyuna başlar başlamaz phaea ile evlendim. Phaea batı imparatorluğundandı. Ben de şimdi biraz geliştim ve bir krallığa vasal olarak girmeyi düşünüyorum ama çok kararsız kaldım. Belki phaea önceden batı imparatorluğundan olduğu için bana bir yararı olur oraya katılmanın ne bileyim kral ölünce onun yerine belki ben geçerim ama biraz saçma gibi bu. Her neyse sizce hangi krallığa katılmalıyım? Asıl katılmamın nedeni kralın o ölünce kralın yerine geçmek ama o nasıl olacak bilmiyorum.

Batanya okçuları hala oyunun en iyi okçularına sahipmi bilmiyorum güncelleme ile değişti mi ama batanya okçularıyla kurulu bir ordun varsa tüm krallıkları fethedersin atçıyım diyorsan Moğol'lar mavi bayraklıydı ismini hatırlamıyorum krallığın vlandiya arbaletçileri iyidir imparatorlukların piyade ve kılıçlıları sturgiyalıların kalkanları iyidir.

Batanya okçuları hala oyunun en iyi okçularına sahipmi bilmiyorum güncelleme ile değişti mi ama batanya okçularıyla kurulu bir ordun varsa tüm krallıkları fethedersin atçıyım diyorsan Moğol'lar mavi bayraklıydı ismini hatırlamıyorum krallığın vlandiya arbaletçileri iyidir imparatorlukların piyade ve kılıçlıları sturgiyalıların kalkanları iyidir.
Hocam benim medeniyet imparatoluk. İmparatorluk dışı bir krallığa katılsam sıkıntı çıkarır. Ve evet hala en iyi okçuları. Zaten batanya okçularından 40 tane var hocam.

Kuzey İmparatorluğu.
Benimde aklımda o vardı hocam. Teşekkürler değerli görüşün için. Kuzey imparatoluğuna katılacağım gibi.

Kültürüm imparatorluk ama imparatoluk medeniyetine sahip 3 krallık var. Hangisine katılmak mantıklı?
Oyundan oyuna değişiyor bence Batı krallığı daha iyi bir konumda. Battania krallıklar arasındaki en zayıf krallık olabilir süvariye sahip olmadıkları için, savaşlarda kolaylıkla tokatlayabiliyorsun.

Hocam biraz düşünüp karar vereceğim. Sence güney imparatoluğu nasıl?
güney İmparatorluğuna katılman en mantıklısı, batanya oyunun en güçlü savaşçılarıda değil bu arada, fetih savaşlarında genellikle çift elli piyadelerin olsun rahat rahat alırsın kaleleri, kır savaşlarında İmparatorluk Süvarileriyle çarpışacak bir rütbede yok oyunda. (İmparatorluk Katafraktı)

Yeni konular

Geri
Yukarı