Bannerlord'da oylamada olmuyorum

Bannerlord Oynama şansım olmadı çünkü Zamlandigi için Ama izlediğim Bilgilerle Nüfusunuzu Yada Krallara ilişkinizi Artırın

Bannerlord oynama şansım olmadı çünkü zamlandigi için ama izlediğim bilgilerle nüfusunuzu ya da krallara ilişkinizi artırın.

Kralla ilişkim 100 diğer lordlarlada ilişkim - de olan yok çoğuyla yüksek, nüfusum ise krallıkta ilk 5'e giriyor. Nüfusla alakalı olduğunu düşünmüyorum 200 300ken 2 şehir alabildim şimdi 1000 hiçbir şey alamıyorum.

Diğer klanlar ne alemde? Onlarda da mı 2 şehir var? Yerleşkeniz çoksa vermeyebilirler ve de Ana klanın yerleşke sayısı ile sizin yerleşke sayınız aynı mı? Genelde ana klandan daha fazla yerleşkeye sahip olma ihtimaliniz çok düşük.

Diğer klanlar ne alemde? Onlarda da mı 2 şehir var? Yerleşkeniz çoksa vermeyebilirler ve de ana klanın yerleşke sayısı ile sizin yerleşke sayınız aynı mı? Genelde ana klandan daha fazla yerleşkeye sahip olma ihtimaliniz çok düşük.

Benim 3 tımarım var kralın 15 civarıydı sanırsam diğer klanların ise 3 5 tane 2-3 tımarı olanlar var 8 10 civarı klanın ise benden yüksek. Oylamada bakıyorum adamın 7 8 tımarı var hala ona veriyorlar anlamış değilim.

Benim 3 tımarım var kralın 15 civarıydı sanırsam diğer klanların ise 3 5 tane 2-3 tımarı olanlar var 8 10 civarı klanın ise benden yüksek. Oylamada bakıyorum adamın 7 8 tımarı var hala ona veriyorlar anlamış değilim.

Kaleleri sayıyor musunuz 3 tımarım var derken eğer toplam 3 tımarınız varsa ve vermiyorlarsa zamanla verebilirler ya da isyan etme zamanınız gelmiş demektir.

Kaleleri sayıyor musunuz 3 tımarım var derken eğer toplam 3 tımarınız varsa ve vermiyorlarsa zamanla verebilirler ya da isyan etme zamanınız gelmiş demektir.

2 şehir 1 kalem var. Normalde 2 şehir 2 kaleydi 1 tanesini bağışladım -ye sokuyordu dedim yenisini verirler herhalde öyle yaptığımda yeni bir şehir veya kale veriyorlardı ama oylama yüzü bile göremedim :(

Geri
Yukarı