Bannggood Kargo Takip Süreci

Tuna860

Hectopat
gta.png

Aekadaşlar 31 Mayıs'da aldım urun lazer kargo takıp edıyorum. Bakıyorum hani yazılar var ama anlamıyorum. Sız sıparıs ettıysenız yardımcı olur musunuz ? Kargo gelıp gıtmemıstır degil mı? Bu durumda bana bilgi verirseniz sevinirim. Teşekurler sımdıden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ban koymuşlar mesaj yazamadım. Endişe etmeyin Malezya'dan çıkışı yeni yapılmış daha.
ama bakarsanız orda ıstan bul flan bahsedkıo orda turkı ye ucagı olarak gosterıo uste yanı sey sanıom turkıyede malayisa nedır ya malezya bayadır orda cuma ya kadar elıme ulasırmı kargo 31 mayısta aldım

Eki Görüntüle 306025
Demek istedigim bu yani malayisa dan cikmis turkeyde gosteri o yada gostermio pek anlayamadim nasil bi sistemseama bunu atali 4. Gun galba bi gelisme yok cevabin icin tesekur ederim

Sanırım ilk alışverişiniz. İnsan çok sabırsız oluyor, sizi çok iyi anlıyorum :) Standart kargo ile geldiği için süreç ağır işleyecek zaten. Kargonuz önce İstanbul'da Uluslararası Kargo İşleme Merkezi'ne inecek. Gümrük kontrolü yapılacak ve ülkemize girmesi yasaklı/engelli bir şey değilse bulunduğunuz il/ilçenin PTT şubesine yönlendirilecek. Benim alışveriş yaptığım zamanda UKİM incelemesi 2 gün, İstanbul'dan benim ilçeme gelmesi +2-3 gün sürüyordu.

Sanırım ilk alışverişiniz. İnsan çok sabırsız oluyor, sizi çok iyi anlıyorum :) Standart kargo ile geldiği için süreç ağır işleyecek zaten. Kargonuz önce İstanbul'da Uluslararası Kargo İşleme Merkezi'ne inecek. Gümrük kontrolü yapılacak ve ülkemize girmesi yasaklı/engelli bir şey değilse bulunduğunuz il/ilçenin PTT şubesine yönlendirilecek. Benim alışveriş yaptığım zamanda UKİM incelemesi 2 gün, İstanbul'dan benim ilçeme gelmesi +2-3 gün sürüyordu.
ya lazer aldım da 35 tl ve 3 tane daha urun aldım onlarda 20 10 15 tl fiat olunca değer vermiorum oyuz den acaba geldıde gerı flaan mı dondu dıe sonuç ta 75 tl para kolay kazanılmıor sagol teşekur ederım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı