Banyo Kazası

Benim boksör kırığı aklıma geldi :) Doktorların her ihtimali düşünüp ona göre hareket etmesi gerekiyor o yüzden davranışı normal. Polisle konuşup hallediyorsun. Yani olayın öyle olmadığını polise söylersen sıkıntı olmuyor. İfadem alındı derken ? Polis soru sordu ama cevaplarını bir kağıda filan yazdı mı ? Yazdıysa karakola çağrılabilirsin, ailende durumu anlatırsa sıkıntı olmaz.
Yalnız bir şey aklıma geldi de eğer kağıda yazdıysa savcı çağırıp olayı sorabilir orada kapanır konu.

Arkadaşlar öncelikle konuyu açarken bile utanç içerisindeyim ama yine de sizlerle paylaşmak istiyorum:cry::cry: Dün banyoda duş alırken ayağım kayıp seramik sabunluğun üstüne düşüp kalçam kesildi ve 3 dikiş atıldı bu da yetmez gibi, doktor bu kesiğin bıçakla yapıldığını söyledi tabi ben de kendimi savunmaya geçtim, ama nafile, polise adli olay diye ihbar geçildi ve ifadem alındı sicilime işlenir mi, bir sıkıntı çıkarır mı? :cry::cry::cry::cry:
İzlediğim filmlere dayanarak kriminal birimi senin kesilen malum bölgeni detaylıca inceler.
Mermer mi bıçak mı olduğu orada anlaşılır ama mermer olduğu çok belli.
Bıçak ne arar banyoda ?

İfademde herhangi bir şahsiyetten şikayetçi ve davacı mısın diye soruldu, bende şikayetçi ve davacı olmadığıma dair imzamı çaktım :) Emin olay burada sonlandı arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum :) Bu arada 3 dikiş atıldığını sanıyordum ama bu gün dikişleri aldırırken 5 dikiş atılmış olduğunu söyledi hemşire, malum yer sonuçta göremiyorum :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı