Banyo Kazası

melgoth

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
KTÜ Well come to FF
Arkadaşlar öncelikle konuyu açarken bile utanç içerisindeyim ama yine de sizlerle paylaşmak istiyorum:cry::cry: Dün banyoda duş alırken ayağım kayıp seramik sabunluğun üstüne düşüp kalçam kesildi ve 3 dikiş atıldı bu da yetmez gibi, doktor bu kesiğin bıçakla yapıldığını söyledi tabi ben de kendimi savunmaya geçtim, ama nafile, polise adli olay diye ihbar geçildi ve ifadem alındı sicilime işlenir mi, bir sıkıntı çıkarır mı? :cry::cry::cry::cry:

Öncelikle geçmiş olsun. Boyle durumlarda sağlık kuruluşları adli mercilere haber vermek zorundalar. Galiba yaranız derin ve o yüzden doktor bıçak yarası sandı. Mahkeme süreci olsa bile sicilinize bir zararı olmaz. Şöyle düşünün; (olmamış bir olay ama) siz kimseyi bıçaklamadınız, birisi sizi bıçakladı. Umarım mahkeme süreci olmaz. Yani mahkemeye git gel uğraşırsınız.

Büyük geçmiş olsun. Bu gibi durumlarda utanmana gerek yok. Herkesin başına gelebilir. İşin hukuki kısmını bilmiyorum ancak senin siciline işlemez.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı