Banyoyu kanatlı karınca bastı

Karanfil
Nane
Sedir
Biberiye
Sardunya (Sardunya)
Lavanta
Kekik
Rezene
Okaliptüs
Fesleğen
Defne
Bu bitkiler karınca böcek gibi haşereleri uzak tutuyor, adeta savaşıyor. Ha ben bunlarla uğraşamam bitki sevmem falan dersen ultrasonik cihazlar var, tak fişini çalışsın kendi kendine. Zaten o dalgaları alan haşere kendiliğinden kaçmak isteyecektir.
Önerileriniz için teşekkür ederim. Hemen araştıracağım o cihazları.

Yorumlara bak ya :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer bunlardansa işin zor. Ben ufak bir şey zannetmiştim. Kolay gelsin :D

Yorumlara bak ya :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer bunlardansa işin zor. Ben ufak bir şey zannetmiştim. Kolay gelsin :D
Hocam bu yetişkin olmuş. Benimkiler henüz ergen. Korkum da bu zaten. Bunun gibi olduklarında ilanı harp ederler. Bildiğiniz gibi çoğalmıyor. Akıllara zarar.

Yıllar önce evimizde hamam böceği sorunu vardı, ancak detan maxi kullanarak kurtulmuştuk. Yalnız anında öldüren değil, 12 saat sonra öldüreninden alacaksın, bulaştığı böcek, yuvasını döndüğü zaman yuvadaki diğer böceklere de bulaştırıyormuş, böylece topluca kökleri kazınıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı