Karıncalar evi bastı

Lodge

Kilopat
Makaleler
6
Karıncalar, nefret ediyorum. Eskiden bir karınca istilası ile karşılaşmıştım. Odayı değiştirerek kurtuldum fakat yine geldiler. Fark ettiğim an odayı süpürdüm. Sildim de. Evde bulduğum tüm kimyasalları koydum. Bi' süre gelmediler fakat yine ve yine karşıma çıktılar. Her yeri yine sildim. Yine geliyorlar. En son arkadaşlarını kavanoza kapattım. Gerçekten yardımınıza ihtiyacım var.

İlaç sıkmayı denediniz mi? Genelde parkelerin süpürgeliklerine yuva kurarlar. Oralarda açık varsa bantlayabilirsiniz veya tıkayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karıncalar, nefret ediyorum. Eskiden bir karınca istilası ile karşılaşmıştım. Odayı değiştirerek kurtuldum fakat yine geldiler. Fark ettiğim an odayı süpürdüm. Sildim de. Evde bulduğum tüm kimyasalları koydum. Bi' süre gelmediler fakat yine ve yine karşıma çıktılar. Her yeri yine sildim. Yine geliyorlar. En son arkadaşlarını kavanoza kapattım. Gerçekten yardımınıza ihtiyacım var.
Karınca berekettir ben öyle derim ama sen bundan pek hoşnut değilsin anlaşılan evde sağa sola dökülen şeker tarzı şeylere gelirler bunlar varsa temizleyerek işe koyulun elma sirkesini sevmezler dolaştıklari yerlere sprey şisesi ile sıkabilirsin.Öldürmek istiyorsan son çare olarak karıncalae pudra şekerini severler bunu kabartma tozu ile karistirarak zehir yapabilirsin.

Bizim banyoda ki sıcak su borusunun bulunduğu duvara yuva açmış kraliçe hazretleri. Kışın da evden gönderemeyeceğimiz için geçinip gidiyoruz.

Klozetin içine girmek, sofrada bulunmak yasak. Yasağı çiğnerlerse çoğunlukla sonuç ölüm oluyor. Yasaklara uyarlarsa sıkıntı yok bizim için.

Geliyorlar çıkarıyorum, yerleri sirkeli su ile temizliyorum. Süpürgelikler ve köşeleri detaylıca siliyorum 2-3 kez. Yine geliyorlar. Şu an bir kesildi bekliyorum gelsinler katliam olacak galiba.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı