Barbie filmi The Dark Knight'ı geçerek Warner Bros.'un ABD'de en çok kazanan filmi oldu

Bunu da şuraya koyayım. Murat abi lafı koymuş. 🤣 Benim için söylediklerinin aynısı bu olay için de geçerli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En çok Nolan'a üzülüyorum. Bilet fiyatlarından 1 filme gitmek zorunda kalıp Barbie'ye giden birçok insan gördüm.
Hocam Nolan'a giren çıkan birşey yok ki. Adam bu işi muhtemelen Oscar için yaptı ve alacak da. Muhtemelen gişe hasılatından da pay alacak. Kısaca adamın istediği herşey oldu.

Son düzenleme:
Nolan o yapımdan zaten yükünü tuttu, alacağını fazlasıyla aldı yani barbi rekor kırdı diye şu an oturup dertli dertli içtiğini sanmıyorum. Ayrıca Dark knight serisi de öyle ahım şahım bir şey değildi ben beğenmedim. Gotham diye geçen yer bildiğin günümüz Newyork'undan bir farkı yoktu. Nolan öncesi Batman'lerin çizgiroman atmosferini daha iyi yansıttığını düşünüyorum.

Yaş sınırı olan filmler ile herhangi bir yaş sınırlaması olmayan bir filmin kıyaslanması yanlış bence. Fakat bütün dünyada Oppenheimer vs barbie kıyası yapılıyor... Oscar ödüllerinde açık ara Oppenheimer kazanacak ve Oppenheimer filmine iadeyi itibar yapılacaktır tahminimce.
Yoo bambi kazancak.

Hocam Nolan'a giren çıkan bir şey yok ki. Adam bu işi muhtemelen Oscar için yaptı ve alacak da. Muhtemelen gişe hasılatından da pay alacak. Kısaca adamın istediği her şey oldu.
Adinin daha cok duyulmasını isterdim. Herkes Barbie bilir ama onu bilmez.

Bunu da şuraya koyayım. Murat abi lafı koymuş. 🤣 Benim için söylediklerinin aynısı bu olay için de geçerli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Nolan'a giren çıkan bir şey yok ki. Adam bu işi muhtemelen Oscar için yaptı ve alacak da. Muhtemelen gişe hasılatından da pay alacak. Kısaca adamın istediği her şey oldu.
Ejderha abim iyimser girmiş konuya 20 sene diyerek. 5 sene sonra Barbie mi o da ne derler.

Geri
Yukarı