Barbie filmi The Dark Knight'ı geçerek Warner Bros.'un ABD'de en çok kazanan filmi oldu

Makaleler
2
Yer
Ankara
2008'de Dark Knight filmi ABD'de 536 milyon kazanarak Warner Bros.'un yurt içinde yani ABD'de en çok para kazandığı film olmuş. Şimdi ise 537,5 milyon dolar ile Barbie o filmi geçti.

Kaynaklar:

O zamanın bilet fiyatları vs. de önemli ama Barbie'nin Batman'i geçmesi üzücü cidden. Ben hiç beklemezdim. Oppenheimer bile yanında ufacık kaldı.

Bence bundan doğal bir şey olamaz. Muhtemelen Batman veya hatta herhangi bir filmin reklam ve tanıtımı için harcanan parayla da Barbie'nin masraflarını kıyaslayamazsınız öyle düşünün. Hem gişenin filmin iyi olmasıyla o kadar da yakından bir ilişkisi de yok. Hem hitap ettiği kitleler gibi durumlar da göze alındığında burada garip karşılancak bir şey görmüyorum

2008'de Dark Knight filmi ABD'de 536 milyon kazanarak Warner Bros.'un yurt içinde yani ABD'de en çok para kazandığı film olmuş. Şimdi ise 537,5 milyon dolar ile barbie o filmi geçti.

kaynaklar:

İstediği kadar hasılat alsın giden çoğu kişi kötü diyor çocuklar gitti zaten. O dönemin biletine göre de zahmet olacak geçsin.

Geri
Yukarı