Bargello 709 parfüm alınır mı?

Hiç kalıcı değil hocam

Elimde Stronger With You Absolutely var, genelde özel günlerde kullandığım bir parfüm. Biraz ağır bir koku. Günlük kullanımda bence kullanılacak bir koku değil.

Bence bu parfümün muadillerini tercih etmeyin hocam.

Elimde stronger with you absolutely var, genelde özel günlerde kullandığım bir parfüm. Biraz ağır bir koku. Günlük kullanımda bence kullanılacak bir koku değil.

Bence bu parfümün muadillerini tercih etmeyin hocam.

Hocam peki orijinalini alacak olursak absoluetly mi yoksa intensely mi önerirsiniz bir de 16 yaş bir erkeğe ağır mı gelir bir de orijinal kokuları nerede test edebilirim.

Hocam peki orijinalini alacak olursak absoluetly mi yoksa intensely mi önerirsiniz bir de 16 yaş bir erkeğe ağır mı gelir bir de orijinal kokuları nerede test edebilirim.

Bence absolutely alın, güzel bir koku ancak günlük kullanımda önermiyorum. Ben Trendyol'dan indirim koduyla 1400 lira civarına almıştım. 5 ay önceye yakın oldu alalı. Yaşınıza göre ağır geleceğini düşünmüyorum.

Orijinal kokuları alışveriş merkezindeki popüler kozmetik mağazalarından deneyebilirsiniz. Sevil, Victoria's Secret, Sephora vs.

Bence absolutely alın, güzel bir koku ancak günlük kullanımda önermiyorum. Ben Trendyol'dan indirim koduyla 1400 lira civarına almıştım. 5 ay önceye yakın oldu alalı.

Orijinal kokuları alışveriş merkezindeki popüler kozmetik mağazalarından deneyebilirsiniz. Sevil, victoria's secret, sephora vs.

Çok teşekkür ederim hocam peki günlük kullanım için eros veya sauvage nasıl önerir misiniz kullandınız mı?

Çok teşekkür ederim hocam peki günlük kullanım için eros veya sauvage nasıl önerir misiniz kullandınız mı?

Versace Eros hakkında fikrim yok. Dior Sauvage kullanan bir arkadaşım vardı, kokusu çok başarılıydı. Hem ağır bir koku değil, hem de kalıcılık konusunda oldukça başarılı. Beğendiğim bir parfüm.

Versace eros hakkında fikrim yok. Diyor sauvage kullanan bir arkadaşım vardı, kokusu çok başarılıydı. Hem ağır bir koku değil, hem de kalıcılık konusunda oldukça başarılı. Beğendiğim bir parfüm.

Tekrardan teşekkür ederim en yakın sürede bilindik bir mağzada test edip ya stonger with you ya da sauvage almayı düşünüyorum bir de arkadaşınızın kullandığı Elixir olan mı yoksa normal olan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı