Bargello 709 vs farmasi shooter's

utku kuvancı

Femtopat
Daha fazla  
1 saat önce bir parfüm sipariş etmiştim bargello 709 50 ML EDP ama sonradan yorumlarına baktıgımda hep kalıcılığı az diye yorum var ben normalde bu parfümü zaten almayıp farmasi shotters man alacaktım ama bu parfümü çok övdüklerini görünce bir deneyeyim dedim. Yorumlarına bakmadan aldım aptallık ettim ve aldım. Şimdi sizin de bir fikrinizi almak istiyorum. Sizce bu ürünü kargodayken iptal edip farmasinin 100 ML olan shotters man parfümünü alınır mı? Bargellonun bu parfümünü kullananlar nasıl olduğunu yazarsa sevinirim ve kalıcılığı kaç saat? Bargellonun linki:https://www.hepsiburada.com/bargell...p-oriantal-p-hbv00000qyscq?keywords=&ozellik= Farmasinin linki:https://www.hepsiburada.com/farmasi-shooter-s-man-erkek-parfumu-100-ml-pm-HB000006UPNF

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi herkesin zevki aynı değil, bir çok İnsan çikolata benzeri kokulara bayılırken benim midemi kaldırıyor örneğin.
Parfüm alıyorsanız deneyerek alın veya daha önce aldığınız birşey varsa onu internetten sipariş edebilirsin.

Shooters Men'i kullandım ancak öyle kalıcı değildi kokusunu da pek beğenmedim.

709 ise armani stronger with you (SWY) muadili.

Login • Instagram buradan almanızı önerebilirim kalıcılık olarak 8-9 saat performansını çok kaybetmeden kalıyor.

İllaki böyle muadil parfümcü vardır oturduğunuz yerde. Gidin tek tek deneyin ona göre alın. Ayrıca bargellonun kokuları şaşabiliyor o yüzden orada koklayacağınız ile internetten alacağınız arasında fark olabilir.

Ancak orijinal SWY serisini denemiş biri olarak SWY İntensely aldım ve aşırı memnun aldım bu arkadaştan. Cidden güzel yapıyor. Gerek koku gerekse kalıcılık anlamında oldukça iyidir.

Şimdi herkesin zevki aynı değil, birçok insan çikolata benzeri kokulara bayılırken benim midemi kaldırıyor örneğin.
Parfüm alıyorsanız deneyerek alın veya daha önce aldığınız bir şey varsa onu internetten sipariş edebilirsin.

Deneyerek almak istiyorum ama yakınımda yok doğru düzgün bargelloyu aldım çünkü daha öncesinde armani stronger with you kullanmıştım ama şu an ona para verecek durumda değilim bu da onun muadili olduğu için aldım inşaallah bana kötü bir deneyim yaşatmaz.

Deneyerek almak istiyorum ama yakınımda yok doğru düzgün bargelloyu aldım çünkü daha öncesinde armani stronger with you kullanmıştım ama şu an ona para verecek durumda değilim bu da onun muadili olduğu için aldım inşaallah bana kötü bir deneyim yaşatmaz.

Attığım arkadaşı önerebilirim.

Stronger with you intensely aldım ve gerek kalıcılık gerekse koku olarak inanılmaz bir performans sundu açıkçası.

Deneyeyim derseniz kargosu ile 145₺ gibi bir paraya 15ML olarak alabilirsiniz.

Bahsettiğiniz profilde herhangi bir sipariş verme yöntemi yok. Link, web sitesi falan. Nasıl sipariş veriyoruz?

Shopier üzerinden link paylaşıyor storylerinde oradan alabilirsiniz ancak direkt DM üzerinden de sipariş verebiliyorsunuz.

Ben o şekilde aldım ve sorunsuz bir şekilde geldi ürün.

Shopier üzerinden link paylaşıyor storylerinde oradan alabilirsiniz ancak direkt DM üzerinden de sipariş verebiliyorsunuz.

Ben o şekilde aldım ve sorunsuz bir şekilde geldi ürün.
Mesajımı 2 gündür görmedi ve herhangi bir link de göremeyince sorayım dedim. Çok ilginç bu kadar zor imkansız hale getirmemeli sipariş vermeyi. :D

Mesajımı 2 gündür görmedi ve herhangi bir link de göremeyince sorayım dedim. Çok ilginç bu kadar zor imkansız hale getirmemeli sipariş vermeyi. :D

Birçok kişi yazdığından normaldir görmemiş olması.

Benim mesajlarıma 1-2 saatte cevap geldi v3e direkt sipariş verdim sıkıntı olmadı.

Geri
Yukarı