Barracuda 120 SSD ne durumda?

Neueste

Centipat
Daha fazla  
Dostlar SSD değerleri nasıl? SATA PHY Error account ve CRC Error account nedir acaba? Bir ara değerler arttı bende SATA kablomu değiştirdim. Sorun teşkil eden bir şey var mı?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    149,2 KB · Görüntüleme: 49
  • 2.png
    2.png
    148,9 KB · Görüntüleme: 50
Diskte bir sorun yok. Diğer dediğiniz değerlerde de bir artış olmamış. Önceki konularınız bakarak söylüyorum
O parametrelerin anlamlarını söylemiştim. CRC Error Count değeri veri aktarım hatalarının sayısı SATA PHY Error parametresi de veri aktarımda ki hataları gösteriyor diyebiliriz.

Diskte bir sorun yok. Diğer dediğiniz değerlerde de bir artış olmamış. Önceki konularınız bakarak söylüyorum
O parametrelerin anlamlarını söylemiştim. CRC Error Count değeri veri aktarım hatalarının sayısı SATA PHY Error parametresi de veri aktarımda ki hataları gösteriyor diyebiliriz.
SATA PHY sata kablosu ile ilgili galiba diğer CRC account ta aynı şey mi yani birbirlerine benzer bir şey mi? Çünkü ikisinin de değeri aynı. Yada anarktlık mı bir sorun var?

Evet.
Anakartlık bir sorun yok SATA kablosuyla ilgiliydi. Siz değiştirince artmayı bırakmışlar.
Tamamdır hocam çok teşekkürler. İyi akşamlar dilerim.
Evet.
Anakartlık bir sorun yok SATA kablosuyla ilgiliydi. Siz değiştirince artmayı bırakmışlar.
Hocam birde sizce Hızlı başlatma açık mı kalmalı kapalı mı kalmalı? Bilgisayarımda tek disk var oda SSD onda da Windows 10 kurulu zaten.
Hocam bu arada Drive Power Cycle Account nedir acaba? Gün geçtikçe artıyor da, bu bir hata mı yada risk mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı