Barracuda X alınır mı?

Emrergnc

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Uzun süre bilgisayar başında geçiriyorum ve artık daha rahat bir kulaklığa geçmek istiyorum. SteelSeries ürünleri çok pahalı olduğu için Razer Barracuda X ürününü düşünüyorum. Kablo ve hafifliğinden dolayı bu ürünü düşündüm ama forumda birisi ses kalitesinin güzel olmadığından bahsetmiş. Şu an Razer Kraken X kulaklığını kullanıyorum. Uzun sürelerden sonra başımda ağrılar yapmaya başlıyordu ve malzeme kalitesi bayağı kötü.

Logitech G PRO X almayı düşünüyordum ama aklımı çeldi Barracuda X.

Sizce kablodan kurtulma, hafif ve rahat süngerli bir kulaklığa geçmek mantıklı olmaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süre bilgisayar başında geçiriyorum ve artık daha rahat bir kulaklığa geçmek istiyorum. SteelSeries ürünleri çok pahalı olduğu için Razer Barracuda X ürününü düşünüyorum. Kablo ve hafifliğinden dolayı bu ürünü düşündüm ama forumda birisi ses kalitesinin güzel olmadığından bahsetmiş. Şu an Razer Kraken X kulaklığını kullanıyorum. Uzun sürelerden sonra başımda ağrılar yapmaya başlıyordu ve malzeme kalitesi bayağı kötü.

Logitech G PRO X almayı düşünüyordum ama aklımı çeldi Barracuda X.

Sizce kablodan kurtulma, hafif ve rahat süngerli bir kulaklığa geçmek mantıklı olmaz mı?

Aldınız mı memnun musunuz?

Aldınız mı memnun musunuz?
Konudan birkaç gün sonra aldım. Dönüş yapmayı unutmuşum kusura bakmayın.

-Sünger kulak pedleri uzun saatler için daha kullanışlı. Ses kalitesi olarak bence başarılı.
-Barracuda X aldıktan sonra içinde gelen kodla beraber %50 indirimli THX üyeliği de aldım. THX'in hazır equalizer ayarlarıyla beraber film ve oyun deneyimi kalitesi artıyor.
-Ses seviyesi gayet yüksek
- Çok müzik dinliyorum; oyunlardaki müziklere ve atmosfer seslerine dikkat ediyorum. God of War 2018 gibi oyunlarda ses kalitesi beni çok tatmin etti. Şarkılarda da aynı şekilde.
-Malzeme kalitesi olarak şöyle; kulaklığın iç materyalleri demir türevi malzemelerden dış kısmı sert plastikten ama benim ürün geldikten bir hafta sonra sert bir şekilde masaya koyduğum için ses kısma yerinden ufak çatladı ve çatlak büyüdü. Önceki Razer Kraken X ürününde de aynısını yaşamıştım. Ya bana denk geliyor ya da Razer plastikleri biraz kalitesiz.
-Şarjı bence biraz az gidiyor. 2 güne bir takıyorum ben. Yeni modelinde 50 saate kadar çıkmış.
-Eksi olarak Bluetooth özelliği yok ben arıyorum şahsen çünkü tablet ya da telefonda kullanırken mecbur dongle'ı takmak zorunda kalıyorum. Bluetooth özelliği yeni modelinde var.
- Kutu içeriği bence harika. Hemen hemen ihtiyaç olan bütün kablolar geliyor.

Benim alma diğer cihazlarımda da kullanabileceğim, temel isteklerimi karşılayan bir kulaklıktı. Bluetooth'u olsa tadından yenmezdi gerçekten ama Type-C dongle sayesinde tabletimde vs kullanabiliyorum.

Piyasadaki muadilleriyle arasında ne kadar fark var bilmiyorum. Aynı fiyat aralığındakilerin inceleme ve yorumlarına bak, kendi ihtiyacına göre tercih et. Bana sorarsan ben artık kablolu kulaklığa elektro gitar ya da yüksek kalite ses almak için stüdyo kulaklığı dışında tercih etmem. Çünkü çok büyük rahatlık sağlıyor.

Dahil etmeyi unuttuğum bir şey varsa sorabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı