Barrow 360mm sıvı soğutma nasıldır?

classy01

Hectopat
Merhaba, normalde SilverStone PF240 alacaktım sıvı soğutma olarak 850 TL'ye fakat biraz daha araştırdım ve sadece 100 TL daha fazlaya şunu buldum: Barrow 360mm Adreslenebilir sıvı soğutma. Markasını bilmediğim için emin olamadım ama fiyatı 360mm sıvı soğutmaya göre ucuz. Bu marka sanırım yurtdışında biliniyormuş. Siz tavsiye eder misiniz?

Hocam işlemciniz nedir? PF240 zaten fazlasıyla güçlü ve çoğu güçlü işlemciyi soğutabilecek bir ürün.
Ben Barrow markasını ilk kez duyuyorum. Acaba benim cahilliğim mi yoksa çok bilinmeyen bir marka mıdır orasını bilmem. :D

Ne bileyim, sadece 360mm diye ben bu soğutucuyu almazdım açıkçası.

Hocam işlemciniz nedir? PF240 zaten fazlasıyla güçlü ve çoğu güçlü işlemciyi soğutabilecek bir ürün.
Ben Barrow markasını ilk kez duyuyorum. Acaba benim cahilliğim mi yoksa çok bilinmeyen bir marka mıdır orasını bilmem. :D

Ne bileyim, sadece 360mm diye ben bu soğutucuyu almazdım açıkçası.
Fazladan zarar gelmez mantığı ile almak istedim ayrıca çok güzel görünüyor. Işlemcim Ryzen 5 3600 360mm gereksiz ama sadece 100 TL farka 360mm almamak saçmalık olur. Tabi Barrow kaltesiz bir marka ise almam.

Fazladan zarar gelmez mantığı ile almak istedim ayrıca çok güzel görünüyor. Işlemcim Ryzen 5 3600 360mm gereksiz ama sadece 100 TL farka 360mm almamak saçmalık olur. Tabi Barrow kaltesiz bir marka ise almam.
Markayı malesef bilmiyorum. Bence PF240 alın. Zaten PF240, 3600'ü rahatça soğutabilecek bir ürün iken fazlasına gerek yok bence.

Barrow, custom sıvı soğutma alanında tanınmış ve kaliteli bir markadır. Ancak bu ürünü hakkında pek bilgim yok. Alınabilir ama emin olmak isterseniz PF240 da tercih edilebilir.

Garantisi var ise alacağım en kötü bozulursa değiştirirler.
Bu düşünce pek mantıklı değil. JD SSD'lerin de garantisi var, her bozulduğunda değiştirmekle uğraşır mıydınız? Kaliteli olduğundan emin olduğunuz bir ürün alın, bütçeniz yeterliymiş zaten.

Ürünü satan başka satıcılar da var Ali amcada. Yorumlarına bakın da alın alacaksanız. :)

Ürünü satan başka satıcılar da var Ali amcada. Yorumlarına bakın da alın alacaksanız. :)
Yorum yok :( biraz daha bakacağım belki yorum bulurum.
Şöye bir yorum var 5 yıldız Aliexpressin harika çevirisi yüzünden çok anlaşılmıyor

Hızla geldi, ama EMC olamazdı parsel sunmak için bir bütün hafta. Hava akış çok iyi, dönme hızı paspas tarafından ayarlanabilir. Bir çin blok ile senkronize RGB soğutucular, paspas üzerinde hiçbir aura var gibi, vb. Her şeyi var kadar mükemmel, zaman için ben koymak bir peçete I 'eğer bir yorum eklemek için gidiyor.

Geri
Yukarı