360mm sıvı soğutma vs 280mm sıvı soğutma

MSI MAG CoreLiquid 360R V2 360 mm İşlemci Sıvı Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bizzat kullandığım sıvı soğutucum i7 14700KF 5.7 GHz 1.40V ile OCli çalıştırıyorum Steam PUBG Max 75derece görüyorum. Şiddet ile tavsiye ediyorum pompa hızı 4200 RPM ile çok fazla öne çıkıyor.
Hocam rgb sevmiyorum. Sesli mi çalışıyor bilmiyorum ama benim için ses de önemli. Kullandığınız işlemci galiba ısınan bir işlemci. 360mm fanlardan memnun musunuz ses ve soğutma anlamında.

Hocam RGB sevmiyorum. Sesli mi çalışıyor bilmiyorum ama benim için ses de önemli. Kullandığınız işlemci galiba ısınan bir işlemci. 360mm fanlardan memnun musunuz ses ve soğutma anlamında.

Soğutma konusunda harika çok ısınan bir işlemci + OC+li olmasına rağmen ses kısmına gelirsek Total'de 4070 Ti ASUS ROG STRIX ekran kartı ile birlikte 12 tane fan var size sesi konusunda bir şey diyemem :) zaten kulaklık takılı çok ses benim için önemli değil ama ses konusunda kötü olan deneyimim bu sıvı sogutucu linkliyorum uzak durabilirsin bundan Cougar CGR-AQUA-360 360 mm İşlemci Sıvı Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Soğutma konusunda harika çok ısınan bir işlemci + OC+li olmasına rağmen ses kısmına gelirsek Total'de 4070 Ti ASUS ROG STRIX ekran kartı ile birlikte 12 tane fan var size sesi konusunda bir şey diyemem :) zaten kulaklık takılı çok ses benim için önemli değil ama ses konusunda kötü olan deneyimim bu sıvı sogutucu linkliyorum uzak durabilirsin bundan Cougar CGR-AQUA-360 360 mm İşlemci Sıvı Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
İnan markayı dahi ilk defa görüyorum :d Arctic'i almassam aklımın bir ucunda kalacak hep, öyle görünüyor. Yine de çok sağ ol hocam önerdiğin model için.

Yeni konular

Geri
Yukarı