Baş ağrısı

Gerçek mi?

• Oy verenlerin toplamı
    32
Başım ağrıyor, bazı yerlerde gördüğüme göre bir su bardağını su ile doldurup, üstüne bez koyup kafamıza ters bir şekilde koyup 5-10 DK beklettiğimizde başımızın ağrısı geçiyormuş. Bu gerçek mi?

Ben başım ağrıdığında öyle yapıyorum bir işe yaramıyor ama bazen hafiften azaltıyor gibi oluyor.

Başım ağrıyor, bazı yerlerde gördüğüme göre bir su bardağını su ile doldurup, üstüne bez koyup kafamıza ters bir şekilde koyup 5-10 DK beklettiğimizde başımızın ağrısı geçiyormuş. Bu gerçek mi?

Hocam rönesans, reform öncesi Avrupa papazları gibi tavsiye vermiş birisi size. Tamamen saçma, bunu yapmakla cin çıkarmanın vs farkı yok bence.

Böyle bir şeyin gerçek olduğuna inanmıyorum.

At bir ağrı kesici devam et.

Baş dediğin ağrır zaten.

Bu Çin işkencesi değil miydi ya? Yoksa onda damla damla mı su akıttırılıyordu ? :D .
Neyse, bence işe yaramaz, boşuna denemeyin. Biraz bekleyin geçer baş ağrısı. Geçmezse klasik Türk tedavilerini uygularsınız :D .

Yeni konular

Geri
Yukarı