Bas ağrısı

Mahmutab

Hectopat
Selam dostlar, benim şu an kafamın arkası ve gözlerimin içi ağrıyor. Bu neden olabilir? 17 yaşındayım. Daha önce yaşamış biri var mı? Çok oyun oynuyorum bu aralar dışarı çıkmadan ondan olabilir mi?

Ben de benzer şeyler yaşıyorum. Sürekli bilgisayar başında ya da bir şeylere yakın bakarak uzun zaman geçiriyorsanız göz kasları yoruluyor, baş ağrısına ve gözde yorgunluğa sebep oluyor. Göz kaslarını geliştirmek için zaman zaman uzak bir yerlere odaklanarak bakmayı deneyebilirsin.

Ben de benzer şeyler yaşıyorum. Sürekli bilgisayar başında ya da bir şeylere yakın bakarak uzun zaman geçiriyorsanız göz kasları yoruluyor, baş ağrısına ve gözde yorgunluğa sebep oluyor. Göz kaslarını geliştirmek için zaman zaman uzak bir yerlere odaklanarak bakmayı deneyebilirsin.

Büyük ihtimal öyle dışarı çıkıp arkadaşlarla muhabbete başlayınca yok oluyor direk.

Kanka selam ya neredeyse 1 sene geçmiş konunun üstünden ama bende aynı durumdayım merak ettim de bir sorun çıktı mı? Stres yapıyorumda ben bayağı öyle bir sorunum var.

Geri
Yukarı