Baş ağrısı

lyforeid

Hectopat
Makaleler
1
1 Haftadır günün belirli saatlerinde başım ağrıyor. Günde en az 10 saat bilgisayarla uğraşıyorum yapacak başka hiçbir şey olmadığından. Başımın ağrıması normal mi yoksa bu virüsle alakalı bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Haftadır günün belirli saatlerinde başım ağrıyor. Günde en az 10 saat bilgisayarla uğraşıyorum yapacak başka hiçbir şey olmadığından. Başımın ağrıması normal mi yoksa bu virüsle alakalı bir şey mi?

Meknaik Center olsun.

Dosya Ekleri

• images (6).jpeg
    images (6).jpeg
    27,4 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:
1 haftadır günün belirli saatlerinde başım ağrıyor. Günde en az 10 saat bilgisayarla uğraşıyorum yapacak başka hiç bir şey olmadığından. Başımın ağrıması normal mi yoksa bu virüsle alakalı bir şey mi?
Nacizane tavsiyem: spor yapın. 2 saatten fazla ekrana odaklanmayın. Mümkünse kitap okuyun. İbadet edebilir kendinize odaklanabilirsiniz

''Yüksek'' ateş, kuru öksürük virüsün en belirgin özelliklerinden. Sizde böyle bir durum var mı? Minimum 10 saat bilgisayar kullanımı elbette ağrıyı tetikleyebilir. Belki sizde bir ihtimal migren başlangıcı olabilir.

Ben migren hastasıyım aynı durumu bu aralar bende yaşıyorum yapacak bir şey olmadığından bilgisayara hapsolmuş gibiyim çok fazla vakit geçirince de doğal olarak yorgunluktan migrenimi tetikliyor sonrası zihnimin içinde kaos. 😅
Bir kaç spor aleti sipariş etmeyi düşünüyorum böyle devam edemez çünkü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı