Baş dönmesi ve görememe

neqetria

Hectopat
Makaleler
2
Aç karnına bisiklet sürdüm azıcık sonra bayılır gibi oldum ve başım döndü, her yeri piksel ve mor görmeye başladım. Bu 10dk sürdü sanırım hatırlamıyorum ama şu an geçti. Neden olmuş olabilir?

Aç karnına bisiklet sürdüm azıcık sonra bayılır gibi oldum ve başım döndü, her yeri piksel ve mor görmeye başladım. Bu 10dk sürdü sanırım hatırlamıyorum ama şu an geçti. Neden olmuş olabilir?
Bilincin gitmeye yakın olup tekrardan normal haline geldiğinde oluyor diye biliyorum. Bende de sık sık oluyor.

Şekeriniz düşmüş olabilir aç olduğunuz için mezuniyet törenimde benim olduğum bölgede hiç kimse yemek yememiş (buna ben de dahilim) sonuç olarak o bölgede olan 4 5 kişi ve ben baş dönmesi ve etrafı garip görme olayını yaşadık.

Hocam yeterli su ve besin alıyor musunuz veya aldınız mı? Bir doktora görünseniz çok daha iyi olur. Benzer durum bende de oluyor ancak yetersiz besin ve su almadığım yaz günlerinde genellikle. Su kaybı ve kan şekerinin düşmesi bu etkilere neden oluyor ama sorunun altında başka bir sebep yatıyor olabilir.

Şekerin düşmüştür veya bir süre hareketsiz durup aniden yanlış bi hareket yaptıysan olmuştur. Ben yatarken hızlı kalkınca oluyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı