Baş zonklaması

10Efe

Decapat
Yer
Oldham
Daha fazla  
Tünaydın. 3-4 gündür sinüzitim. Sadece 2-3 saat önce başladı bu olay. Sadece yürürken beyin çevrem acayip zonkluyor ve ciddi derecede rahatsız ediyor, acı veriyor. Bununla beraber gözüm kararıyor yavaş yavaş sonra yine açılıyor. Yaşamış biri varsa nedenini yazabilir mi veya nasıl geçeceği hakkında bilgi verebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tünaydın. 3-4 gündür sinüzitim. Sadece 2-3 saat önce başladı bu olay. Sadece yürürken beyin çevrem acayip zonkluyor ve ciddi derecede rahatsız ediyor, acı veriyor. Bununla beraber gözüm kararıyor yavaş yavaş sonra yine açılıyor. Yaşamış biri varsa nedenini yazabilir mi veya nasıl geçeceği hakkında bilgi verebilir mi?
Buğu Septil, nazal temizlik (tuzlu suyu burna basınçlı olarak verme, eczanede satılıyor) ve ağrı kesiciler ile baş etmeye çalışabilirsin.

Kbb doktoruna gözükün. Çare olmaz ise nörolojiye görünürsünüz.
Buradaki tavsiyeler ile iyileşmeniz pek olası olmaz.
Sinüzit teşhisi varsa doktora gitmesi zaten bir anlam ifade etmez, doktor da en fazla nazal temizlik reçetesi verecek. O iltihap dökülene kadar başı zonklayacak ve sanki beyni bir sıvıın içinde sallanıyormuş gibi hissedecek.

Burnunuzdan tuzlu su çekin, kaynar shya vikis çözdürüp onu burnunuzdan çekin. Onun dışında size yararmı bilmiyorum ama yatar pozisyonda ayaklarınızı yastık vb üzerine koyup yatın belki işinize yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı