Sabahları Başlayan Baş Ağrısı

Bilgisayar basinda cok vakit geciriyormusum bilmiyorum eger cevabin evetse soylediklerimi iyi dinlemeni tavsiye ediyorum.
Genc adam:) ayni pismanliklari yasadim eger baska okuyan arkadaslarda varsa PC basinda fazlaca vakit geciren iyi dinlesin. Yasim 32 ve CS 1.5 ve 1.6'nin sahsali donemlerinde PC'nin basinda oyle vakit gecirdimki anlatamam saatlerce.
Sonuc:
Boyun duzlesmesi durus bozuklugu ve az kalsin karpel tunel rahatsizligina yakalaniyordum.
Mumkunse her yarim bir saatte PC'nin basindan kalkip kendine mola ver.
PC masan biraz yuksek olsun PC kasasini mumkun oldugunca asagilarda veya sol tarafa al, mouse tuttugunda kolun dirsegine kadar masaya degecek sekilde olsun.
Boyun kaslarim ve sirt kaslarim zayiflamis durumda :) gecmis olsun simdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bas agrisinin en temel sebebi boyunda yatar. Basimiza giden sinirlerin gectigi bolumun etrafi kas oldugundan kasta olusabilecek her turlu agri zayiflik basina giden sinirlere baski yapar ve bas agrisina sebep olur. Benim yasayip tecrube ettigim bu. Doktora gitmeyi tabii ki de ihmal etme ama kendine her zaman su soruyu sormalin ben ne yaptimda basim agrir oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı