Başarı Kalbi kanalının e-kitabı alınır mı?

686043

Femtopat
Selamünaleyküm. YouTube'da Başarı Kalbi adlı kanalın e-kitap sizce alınır mı? Söyledikleri doğru mudur?

E-kitap linki:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre instagram youtube gibi yerlerden 10 - 15 saniyelik motivasyon teknikleriyle bir şey olmaz. Yapacağım basit kendine alan seç , alanda içerik üret, çalış.

Selamünaleyküm. YouTube'da Başarı Kalbi adlı kanalın e-kitap sizce alınır mı? Söyledikleri doğru mudur?

E-kitap linki:

değmez

Adamın söyledikleri doğru olabilir mi sence? Bazıları doğru olabilir lakin adam sizin bu satın aldığınız kitaptan yüz binlerce lira kazanıyor.

Kitap 50 sayfalık, 50 sayfalık bir kitap kimseyi milyoner yapmaz emin ol buna.

O adamın öğrendiği her şeyi sen kendi çaban ve araştırmaların ile de öğrenebilirsin, ben almanı önermem ama şansımı denemek istiyorum dersen bol şans.

Adamın amacı zaten kitabı sattırıp para kazanmak, her şeyi söyler kitap satsın diye.

E-kitap linki:
Dolandırıcı hepsi hocam. Basit shortlar yapıp. Yapay zeka ile fln boş bir e-kitap yapıyor. Kitap bastırıp satsa fiziksel olsa alın derim de bu çok açık dolandırıcılık zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı