Başarılı Kurulum // HP-DV5 1020et - Win7 ve Mavericks 10.9.4

Merhaba arkadaşlar kolay gelsin herkese. 2 gün uğraşı sonunda, başarılı bir kurulum gerçekleştirdim. Technopat sayesinde kurdum fakat beni asıl teşvik eden abimin 'senin pcye mac kursana' demesiydi :) Kurulumda herhangi bir sorun yaşamamama rağmen ses ve wifi sıkıntılıydı. Ses sürücüsünün AppleHDA olmasından dolayı ses sürücüsünü bulmak çok kolay oldu. Diğer donanımları kendisi tanıdı. Wifi uyumsuz olduğu için hepsiburada.com da indirimde olan 15 liralık Dark RangeMAX Nano USB Wifi aparatını aldım ve şuan sorunsuz şekilde kullanabiliyorum. Ek'e resim yükledim.

Şuan tek sorun batarya göstergesi ve apple store giriş sorunu. Onları da halletmeye çalışıcam, forumda çözümleri var sanırım. Herkese kolay gelsin.

Ayrıca, rehberleri oluşturan Recep BALTAŞ ve Ali beye gerçekten çok teşekkür ediyorum. Onlar olmasaydı biraz işim zordu.

Ekran Resmi 2014-08-31 16.09.55.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı