Başarılı para kazanma yöntemi, milyoner olmak mümkün

Ayrıca tel tokanın tanesi 30 kuruşa gelmiyor, aşağıdaki ürünü alırsan tanesi 26 kuruşa denk geliyor.
Eki Görüntüle 1866664
"20-40 kuruş civarı" demişim ve fiyatlarda o civarda. Mesela alttaki ürünün tanesi 21 kuruşa denk geliyor zaten 30 kuruş yazdığım bir mesajım da yok. En azından tanesine 3 TL demedim.
Screenshot_20230718_141249.jpg

"20-40 kuruş civarı" demişim ve fiyatlarda o civarda. Mesela alttaki ürünün tanesi 21 kuruşa denk geliyor zaten 30 kuruş yazdığım bir mesajım da yok. En azından tanesine 3 TL demedim.
Eki Görüntüle 1866688
Senin yazdığının ortalaması 30 kuruş.

Ben ilk mesajımda "tel toka 3 TL" mi dedim? Böyle bir söylem belirtmedim. Ben bu sözü yaklaşık 3 liralık toka için söyledim.

Senin yazdığının ortalaması 30 kuruş.
Dostum ortalama diye laf kullanmamışım gelmişsin 30 kuruş diyorsun. "20-40 civarı" demek o fiyat bandında demek oluyor.
Ben ilk mesajımda "tel toka 3 TL" mi dedim? Böyle bir söylem belirtmedim. Ben bu sözü yaklaşık 3 liralık toka için söyledim.
"Bunun tanesinin 3 TL olduğuna inandın da kalemin 7 TL olmasına mı inanmadın?"
Bunun diye bahsedip üstüne tel toka fotoğrafı koyarak nasıl başka bir şeyden bahsedebilirsin? Görseldeki tel toka ve fiyatı 3 TL değil.

İlk adımı attım ve Steam'de 63 kuruşa koleksiyon kartı sattım. 😉😅
Dijitalde işin daha zor, dijital ürünleri alıp satmak kolay değil.

Şimdi 1 liralık ürünü pazarlık yapıp 63 kuruşa getir. 1,25 liradan sat.

"20-40 civarı" demek o fiyat bandında demek oluyor.
Tamam, sen öyle kabul et.
Bunun diye bahsedip üstüne tel toka fotoğrafı koyarak nasıl başka bir şeyden bahsedebilirsin?

Ticaret ama bunu belki bilmeyenler var. Biliyor olsalar da bu kadar çok kazanç elde edeceğini düşünmeyenler olabilir. Bu yöntem biraz da sabır işi. :)

Elde ettiğin parayla yenisini alacaksın. Elinde 1 eşya olsa bile bu taktik zengin eder. Önemli olan müşterilerin beğeneceği şeyler almak.

İkinci el al sat daha kolay.
kardeş onun yerine meyve toplayıp çalışsan günlük 500 liradan 3 ay 42.000 lira oluyor meyve toplamak zor işte değil 15 yaş üstü alıyorlar.

kardeş onun yerine meyve toplayıp çalışsan günlük 500 liradan 3 ay 42.000 lira oluyor meyve toplamak zor iş değil 15 yaş üstü alıyorlar.
Türkiye turuna çıkmak lazım. Her sezon her yerde meyve sebze olmayabilir. Sezon sezon bazı şehirlerin gezilmesi gerekir.

Senin bu dediğin iş yorucu. Ben basit bir iş ile zengin olma taktiği verdim.

Geri
Yukarı