Yazılımcı için para kazanma yöntemi önerisi

ParvizAzeroglu

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 15-fa0032dx | i7-12650H | RTX 3050TI | (2x8) 16GB DDR4 RAM | 512 GB M.2 SSD
Meslek
Öğrenci
Şu an üniversite 2. sınıf öğrencisiyim ve Bilgisayar Bilimi okuyorum. Şubat ayına kadar kira ve giderlerimi karşılayacak kadar para kazanmalıyım; aksi halde laptopumu satmak zorunda kalacağım.

Yaklaşık 4 yıldır yazılımla haftada birkaç kez uğraşıyorum. Şimdiye kadar birkaç alanda şansımı denedim ve en iyi olduğum konu frontend development. HTML, CSS, JS, React, Sass gibi konularda biraz bilgi sahibiyim. Daha önce hiç site yaptın mı diye sorarsanız, şimdiye kadar site yapmadım, sadece ufak tefek şeylerle uğraştım. Yani şu an için para kazanabilecek seviyede olduğumu düşünmüyorum. Bu alanda deneyim kazanmak ve para kazanmak için ne tür önerilere sahipsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversite yemekhanesi veya ogrenci işleri dönemlik ogrenci alıyor. Örneğin benim üniversitem yemekhanede günde 2 saat 3 saat(öğrencinin tercihine bağlı) işte calisabiliyorsunuz ve saatlik ücret asgari maaşa endeksli yani öğrenci için ideal.

Güzel bahşişli bir garson işi buldum bulmasına ama açıkçası biraz şansımı denemek istiyorum. Tabii ki, eğer Frontend'den para kazanamazsam, mecbur diğer işlere yöneleceğim

Ben günlük işlerden bahsettim İstanbulda olsaydın alabileceğim whatsapp grubu vardı mesela. Günlük komilik, garsonluk vs işler oluyor sahibindende vs yayınlanıyor bir internette araştır
Şubat'a kadar şansımı denemek istiyorum açıkçası. Eğer başaramazsam, merkezde bol turistli restoranlarda garsonluk yapacağım.

Şu an üniversite 2. sınıf öğrencisiyim ve Bilgisayar Bilimi okuyorum. Şubat ayına kadar kira ve giderlerimi karşılayacak kadar para kazanmalıyım; aksi halde laptopumu satmak zorunda kalacağım.

Yaklaşık 4 yıldır yazılımla haftada birkaç kez uğraşıyorum. Şimdiye kadar birkaç alanda şansımı denedim ve en iyi olduğum konu frontend development. HTML, CSS, JS, React, Sass gibi konularda biraz bilgi sahibiyim. Daha önce hiç site yaptın mı diye sorarsanız, şimdiye kadar site yapmadım, sadece ufak tefek şeylerle uğraştım. Yani şu an için para kazanabilecek seviyede olduğumu düşünmüyorum. Bu alanda deneyim kazanmak ve para kazanmak için ne tür önerilere sahipsiniz?
Bionluk gibi sitelere bak. Ama yabancı sitelere bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı