Steam Başarım hilesinden banlanır mıyım?

WeMod kullanarak Payday2 de uyuşturucu kaçakçılığı yapmış gibi para kazandım o kadar parayı kazanacak kadar saatim yok oyunda ona rağmen parayı aldığım an başarımı aldım hala daha hiçbir sorun yok.

Payday 2'de trainer açsanız bile yapımcılar ban atmıyor, sadece üstünüze "CHEATER" yazan bir etiket vuruyor. Yanıma gelen birkaç kişide bu etiket duruyordu ben de "bu ne işe yarıyor acaba" diye sorgulamıştım.

Sonradan anladım öyle bir şey olduğunu. Yapımcılar farkında olsalar da rekabetçi bir oyun olmadığından dolayı bir şey demiyorlar.

Payday 2'de trainer açsanız bile yapımcılar ban atmıyor, sadece üstünüze "CHEATER" yazan bir etiket vuruyor. Yanıma gelen birkaç kişide bu etiket duruyordu ben de "bu ne işe yarıyor acaba" diye sorgulamıştım.

Sonradan anladım öyle bir şey olduğunu. Yapımcılar farkında olsalar da rekabetçi bir oyun olmadığından dolayı bir şey demiyorlar.
Bana olmadı ama bir arkadaş Payday 2 de ban yersiniz demiş o yüzden yazdım.

Ban yemezsiniz ama profilinizde apaçık bir şekilde gözüküyor gizlemediğiniz sürece.
Ayrıca bildiğim kadarıyla CS:GO'da güven faktörünü düşürüyor 3. parti yazılım kullanmak.
Hocam ben sadece vac koruması (valve anti cheat) olan oyunlara yapmadım çünkü steam achievement manager de 3.parto bi uygulama ve hile açmış gibi gözükebilirsiniz o yüzden vac koruması olmayan oyunlara isterseniz yapın ben 10.000 başarımlı oyunlara yaptım şuanlık bişey olmadı ama her zaman riski vardır sonuçta valve legaldir demiyor ama 10k başarımı başka alıcak yol yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı