Steam Başarım hilesinden banlanır mıyım?

CS:GO'da başarı hilesi yapacağım. Hesabım gizlideyken yapacağım ban yer miyim? ( Sadece 1 oyunda yapacağım.)
Vac korumalı oyunlarda hiçbirşekilde herhangi bir hişe deneme CS:GO için yapıcaksan kalkışma bile Vac Ban yersin sınırsız süreli çok riskli iş yapma bana sorarsan git başka oyunlarda yap ama Vac ile korumalı olan oyunlarda kullanma bende yaptım ama Vaclı oyunlarda yapmadım.

Hayır. Başarım sana veya başka birisine hiçbir şekilde kar sağlamıyor. Steam değerini bile belirlemiyor. O yüzden kullanabilirsin. Kart düşürme yazılımını kullananlar bile ban yemiyorken bundan ban yemek ironik olmaz mıydı?

Hayır, kart düşürme uygulaması dahil kullandım ve uzunca süredir ban yemedim. Steam gibi devasa bir platform böyle bir şeyi engellemek istese zaten yapardı, yapması da Valve gibi bir şirket için zor değil hani.

Sadece fiziksel görüntüden ibaret olan basit başarım olayını kim neden taksın? "ama banlanma ihtimaliniz var, Valve bir anda banlayabilir." diyecekler için de; Valve gibi bir şirket bunu yapanları anında banlardı zaten. Olsa çoktan olacak bir iş için sürekli uyarı vermeye gerek yok bence.

Bitirdiğim bir sürü oyunun kazanamadığım başarımıını bu uygulama ile açtım üstünden uzunca da bir süre geçti. Bir şey yaşasaydım çoktan yaşardım. Valve cidden oyunları mahveden hileler açmadığınız sürece böyle ufak şeylerle ilgilenmiyor gibi duruyor, kesin olarak bir şey diyemem ama Valve'ın verdiği izlenim bu şekilde.

Başarım hilesi kullanılarak ban sorunu olacağı sanmıyorum. CS:GO oyunu rekabetçi kurallarına ve oyun adile ciddi zarar veren hileciye süresiz olarak ceza veriyor. Başarım hilesi açınca bir şey yapmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı