Steam'de başarım hilesinden ban yenir mi?

Sawi

Hectopat
Merhaba, Steam'de bir sürü oyunum var. Ban yerim diye korkuyorum. Sizce ban yer miyim? Olay ise şu, bilgisayarı 1 hafta kardeşim, 1 hafta ben kullanıyorum. Kardeşim bilgisayarla oynarken CS:GO'da başarım hilesi yapmış. Tam hatırlamıyorum ama programın ismi Steam Achivement Manager galiba. Bundan ban yer miyim? Daha yeni RDR2 aldım, umarım yemem. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Steam'de bir sürü oyunum var. Ban yerim diye korkuyorum. Sizce ban yer miyim? Olay ise şu, bilgisayarı 1 hafta kardeşim, 1 hafta ben kullanıyorum. Kardeşim bilgisayarla oynarken CS:GO'da başarım hilesi yapmış. Tam hatırlamıyorum ama programın ismi Steam achivement Manager galiba. Bundan ban yer miyim? Daha yeni RDR2 aldım, umarım yemem. Cevaplarınızı bekliyorum.

Yemezsin. Ben de kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır lakin bazı insanlar ban yiyebileceğini söylüyor. Bu uygulama yüzünden ban yiyen birini de görmedim. Yani yalan söylüyorlar. Eğer herhangi bir şekilde ban yesen bile o ban her ne banı olursa olsun hesabın veya hesabındaki oyunlar silinmez. Aslında daha güvenilir bir başarım hilesi var. Adı ASF Achievement Manager. Onun sıkıntısı da aşırı zor kurulması.

Steam başarım hilesi kullanmanın daha doğrusu başarım kasıp lvl atlamanın ne gibi kazanımları var ?

Hayır lakin bazı insanlar ban yiyebileceğini söylüyor. Bu uygulama yüzünden ban yiyen birini de görmedim. Yani yalan söylüyorlar. Eğer herhangi bir şekilde ban yesen bile o ban her ne banı olursa olsun hesabın veya hesabındaki oyunlar silinmez. Aslında daha güvenilir bir başarım hilesi var. Adı asf achievement Manager. Onun sıkıntısı da aşırı zor kurulması.

Zaten başarımlar programdan geri alınabiliyormuş geri aldım umarım bir şey olmaz hepinize teşekkür ederim içimde hep korkuyla uyuyordum.

Merhaba, Steam'de bir sürü oyunum var. Ban yerim diye korkuyorum. Sizce ban yer miyim? Olay ise şu, bilgisayarı 1 hafta kardeşim, 1 hafta ben kullanıyorum. Kardeşim bilgisayarla oynarken CS:GO'da başarım hilesi yapmış. Tam hatırlamıyorum ama programın ismi Steam Achivement Manager galiba. Bundan ban yer miyim? Daha yeni RDR2 aldım, umarım yemem. Cevaplarınızı bekliyorum.
Yemezsin dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı