Baseus Bipow 10.000 mAh, Quick Charge, 18W Pembe Powerbank 120 TL

Marka nasıl? Daha önce duydum da kalitesini bilmiyorum.
Firma Çin menşeili. Biraz dengesiz bir marka. Bazı ürün grupları aşırı sağlam çok iyi modeller ama bazı ürün grupları kötü. Şarj ürünleri konusunda kendini kanıtlamış bir marka genel olarak. Ama özellikle Encok serisi kulaklıkları genellikle sevilmiyor. Bazı powerbank modelleri (1-2 tane alt segment powerbank modelleri var merdiven altı diye tabir edebileceğimiz) de keza öyle. Ama Bipow serisi güzel ürün modellerinden diye biliyorum.

Son düzenleme:
İndirimin bitmesine son 20 dakika görünüyor. Alıcı olanlar elini çabuk tutsun bence. Ayrıca satıcısı Amazon.com.tr olan 30,01 TL değerinde ürün daha ekleyerek AMZN40 ve BAHAR40 kodlarını deneyebilirsiniz. (sadece mobil uygulamada ve ilk siparişinizde geçerli) Ben 2 adet Lightning kablo ile 110 TL'ye aldım ürünü.

Konu için teşekkürler. Kız kardeşime almayı düşünüyordum, kaçırmışım konuyu. Baseus tartışmasız en iyilerden. F/p ürünleri öne çıkıyor. Yıllardır kablolarını kullanıyorum.

İndirimin bitmesine son 20 dakika görünüyor. Alıcı olanlar elini çabuk tutsun bence. Ayrıca satıcısı Amazon.com.tr olan 30,01 TL değerinde ürün daha ekleyerek AMZN40 ve BAHAR40 kodlarını deneyebilirsiniz. (sadece mobil uygulamada ve ilk siparişinizde geçerli) Ben 2 adet Lightning kablo ile 110 TL'ye aldım ürünü.
Biraz konuyu hortlatmak gibi oldu ama hala kullanıyor musunuz ?
Çünkü ben aldım ve aldıktan sonra arkadaşım bende fazladan var sana verirdim istersen iade et dedi. Daha geçen gunlerde almama rağmen neredeyse 2 yıllık ürün yollamışlar üretim tarihi 2021-3 batarya ömrü azalmış mıdır sizce iade etmeli miyim ?

Geri
Yukarı