Baseus Bipow 10000 mAh 15W powerbank alınır mı?

xopeSs

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu ürün alınır mı?
Bu fiyata daha iyisi varsa önerilere açığım.
Kullanan varsa deneyimlerini anlatırsa sevinirim.

Hocam benzer fiyata bulursanız Mediamarkt'tan bunu alabilirsiniz, ben aralık ayında aldığımda bu daha bile ucuzdu hatta. Çok daha şık duruyor ve daha kullanışlı kendinden kablolu olduğu için.

Hocam benzer fiyata bulursanız MediaMarkt'tan bunu alabilirsiniz, ben aralık ayında aldığımda bu daha bile ucuzdu hatta. Çok daha şık duruyor ve daha kullanışlı kendinden kablolu olduğu için.

Önerin için teşekkürler.
Baseus bipow 20W 10.000 mAh powerbank aldım Amazon'dan 487 TL'ye ilk attığım model anormal derecede fiyatı çok düşük diye almadım.

Baseus bipow 20W 10.000 mAh powerbank aldım Amazon'dan 487 TL'ye ilk attığım model anormal derecede fiyatı çok düşük diye almadım.

Hocam selam. Ürünü hala kullanıyor musunuz, herhangi şikayetiniz var mı? Ben de almayı düşünüyorum şu anda Amazon'da indirimde.

Hocam selam. Ürünü hala kullanıyor musunuz, herhangi şikayetiniz var mı? Ben de almayı düşünüyorum şu anda Amazon'da indirimde.

Kenarda yatıyor çok kullanmıyorum. Ama güzel powerbank kendisi beyaz rengi çok kir tutuyor ve kutuyu ilk açtığım zaman ürünün üstünde çizik vardı(?)

Dijital ekranı beyaz renkli modelde ışık altında çok belli olmuyor. Yavaş şarj oluyor bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı