Sürprizbozan Başıma Hostel Filmindeki gibi bir şey gelir diye çok korkuyorum

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
4
Merhaba dostlar, durduk yere Hostel filmi geldi aklıma bu saatte. Başıma Hostel filminde ki gibi bir şey gelir diye saçma sapan bir korku bastı. Bunu nasıl yenebilirim? Son birkaç aydır psikolojim hiç iyi değil. İzlediği her filmin etkisinde falan kalmaya başladım. Geçen bir tane film izlemiştim insanları kaçırıp bir üniversitenin labaratuvar kısmına bağlayıp denek olarak kullanıp köpekleştirmeye çalışıyorlardı onun bile etkisinde kaldım.

Hocam boşta kalmayın. Bir şeylerle ilgilenin yakında unutacaksınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, durduk yere Hostel filmi geldi aklıma bu saatte. Başıma Hostel filminde ki gibi bir şey gelir diye saçma sapan bir korku bastı. Bunu nasıl yenebilirim? Son birkaç aydır psikolojim hiç iyi değil. İzlediği her filmin etkisinde falan kalmaya başladım. Geçen bir tane film izlemiştim insanları kaçırıp bir üniversitenin labaratuvar kısmına bağlayıp denek olarak kullanıp köpekleştirmeye çalışıyorlardı onun bile etkisinde kaldım.
Hocam bu tür şeylerin etkisinde kalıyorsanız, neden bu tarz filmleri izlemeye devam ettiniz. Madem izlediğin filmlerin etkisinde kalıyorsun. Film izlemeye devam et. Ama komedi filmleri veya macera, aksiyon, bilim kurgu falan. Etkisinde kalacağın başka bir film izle onların etkisinde kal. Bence en basit çözüm bu. Akılda kalıcı hikayesi daha kaliteli filmler izlersen diğer filmleri de bir süre sonra unutursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı