Başından kalkamayacağın, sıkıntıdan kurtaracak oyunlar

Dishonored-Rocket League-Speedrunners (arkadaşınız varsa)-H1Z1-Mafia 1-Mafia 2 benim oynadıklarımdan. Ancak en çok Dishonored'i öneririm.

Just Cause tarzı ise Saints Row 3-4 ve Gat out of Hell serisi.

Witcher, Payday 2.

Online oyun oynarsan BF3-BF4-BF1 öneririm. Hikaye modları da iyidir ama 6-7 saatte bitiyor.

Herkese önerileri için teşekkür ederim. Kusura bakmayın cevap veremedim, yazım kuralından ceza almıştım. Dediğiniz oyunların çoğunu oynadım; Tomb Raider, Mount & Blade, Dishonored, Payday, Bioshock son oyunu ve çoğunu oynadım. Bitirmedim ancak bir süre zaman geçirdim. Witcher 3, Evil Within ve Resident Evil oynamadım sadece bunlara da göz atarım. Ben oyunları bitirememe sorunumu anlamaya başladım galiba, bir kaç yerden baktım ve sanırım benim sorunum oynadığım oyundan zevk alamamak ve oyunun sunduğu şeyleri hissedip, alamamak. Şuan sadece AC: Rogue oynuyorum arada sıkılınca giriyorum 20+ saat oynanış sürem olmuş. Önerdiğiniz oyunlara ve birde Shadow of Mordor oyunu biraz ilgilimi çekti. Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı