Başından Ayrılamadığınız Oyunlar

DashingCadogan

Hectopat
Daha fazla  
Bu sisteme uygun olursa sevinirim ama uygun olmasa bile yazabilirsiniz. Hepimizin oyun kültürü genişlemiş olur :)

Sistemim
  • i5 4210U İşlemci
  • 4GB RAM
  • 500 GB SATA
  • İntel Hd Graphics 4400 4GB
  • AMD Radeon HD 8500M 2GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Counter Strike: Global Offensive ve UnderTale :) Hikayesi iyidir adamım.
Bunlardan birini oynadım diğerini ise oynuyorum dostum farklı bir tavsiyen var mı ? Güzel bir oyun her türden PC'm hakkında kuşkun varsa GTA 5 açan bir pc yani yakın dönem oyunlarında kasma yapmaz
2015 2014 oyunları iyi ayarlarda açar

Çok basit, Crysis serisi. Bilim-kurgu seviyorsan ve şu ana kadar hiç o seriye göz bile atmadığını söylersen çok büyük ayıp edersin :D

Çok basit, Crysis serisi. Bilim-kurgu seviyorsan ve şu ana kadar hiç o seriye göz bile atmadığını söylersen çok büyük ayıp edersin :D
Crysis'e tabi göz attım bizim toprağımızdan insanlar var sonuçta ama hiç tam seri olarak oynamadım sağol bunu yazdım kenara hocam başka önerin varmıdır ?

Belki konu dışı olacak ama çok uzun bir süredir ETS 2'yi Team Fortress zannediyordum ve bu gün ETS 2'nin Euro Truck Simulator 2 olduğunu öğrendim :morgöz:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı