Başından kalkılmayacak oyun önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar malum yaz tatili sıkılıyorum. İşe gidiyorum ama döndükten sonra yapacak bir şey olmuyor. Biraz kaba olacak ama başından kalkamayacağım deli gibi oynayacağım, gelişip herkesi yenmeli bir oyun varmı? Online olsun.

Çok duydum da cidden iyi bir oyun mu, oynanır mı?
Dostum inceleyebilirsin, grafik merakın felan varsa senlik bir oyun değil ama gerçekten emek istiyor ve başından kalkmaman lazım. Öyle günde 1 saat oynayıp çıkayım diyebileceğin bir oyun değil, işe giderken de pazar kurarsın oyunda gelince para kazanmış olursun oyunda. Yani en kötü AFK olunacak bir oyun. :D Bu arada internette oyunla ilgili çok fazla boş dedikodu var yok kaçırılmış yok bilmem ne olmuş takma onları.
Çok oyun oynadım ama Metin2 PVP sunucuları güzel oluyor
PvP sunucularda başından kalkmayacağını düşünmüyorum açıkçası. Esas TR sunucularına göre çok daha kolay oluyor, tabi istisnalar var Saltanat Metin2 gibi ama arkadaşın biraz araştırıp bulması gerekir. Bir de kalitesiz sunucuya denk gelirse kapanır, para yatırmak gerekir sürekli o zaman hiç uğraşılmaz.

Eğer tarihi seviyorsan EU 4.
Eğer araba oyunlarını seviyorsan Forza Horizon 4 ve ETS 2.
Eğer takım oyunu seviyorsan Rainbow Six Siege ve seçkin hesapta CS:GO. (Bedava olan değil premium olan bedava olan da fazla hile var.)
Eğer bölüm oyunları seviyorsan San Andreas.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı