Başından kalkılmayacak oyun önerileri

Scabior

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar canım çok sıkılıyor, türü fark etmez ama saracak bir oyun arıyorum. Strateji çok severim ama bazı oyunları beceremiyorum (EU4 gibi). Sistemim iyi, yani bu konuda herhangi bir sıkıntım yok sadece bağımlı yapacak bir oyun arıyorum.

Sistem özelliklerim;
8 GB RAM,
GTX 1060 3GB,
i3 8100.

Bu arada HOL4 almayı planlıyorum yaz indirimlerinde, tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gündür vakit buldukça The Sinking City oyununu oynuyorum. Tavsiye ederim. Yan görevlerle birlikte uzun soluklu gibi duruyor. Vampyr tarzı bir oyun. Ayrıca oynamadıysan tabii ki Witcher 3 😍

Son düzenleme:
1. hollow knight cok guzel bir atmosferi var oyunun bolgeleri mekan tasarimlsri dusman cesitliligi harika bir oyun biraz zor olabilir ama yaklasik 30 saat kadar oynanabilen bir oyun

2. dark souls serisi hangi oyundan basladiginin bir onemi yok hikayeyi zaten anlamazsin ama oynanis cesitliligi ve karskter konusundaki ozgurlugu harika yanina 2 arkadasini da alip coop oynayabilirsin bu oyun da zorluguyla unludur

Şimdiye kadar başından kalkamadığım oyun olmadı ama Steam indirimlerinde Stardew Valley diye bir oyun aldım, aldığımdan bu yana oynamadan duramıyorum. Yine uzun süre oynadığım bir diğer oyun ise Borderlands 2.

Strateji istersen kesinlikle şunları oyna
HOİ4
Age of empires 2
Mount and blade warband
HOİ4 EU4’e göre daha basit bir oyun diplomasiden çok savaş konuşuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı