Başından Kalkmak İstemeyeceğim Oyun Önerisi

Merhaba sayın Technopat üyeleri,

Bir oturuşta en az bir saat boyunca başından kalkmak istemeyeceğim oyun tavsiye edebilir misiniz? Şimdiden söyliyeyim, çok zor oyun beğenmem ama listede şunların olmamasını tercih ederim zira hepsini oynadım.

*Call of Duty Serisi (Bir çoğunu oynadım)
*Assassins Creed Serisi (Çok sıkıldım hep aynı şeyler)
*Rocket League
*Battlefield Serisi
*Counter Strike Serisi
*Korku oyunları hiç sevmem :)
*Grand Theft Auto Serisi (İnanmayacaksınız ama GTA 3'ü bile oynadım.)
*Paladins
*League of Legends
*Don't Starve
*F.E.A.R. Serisi
*Osu
*Crysis Serisi
*The Witcher Serisi
*Doom
*Seriosam
*Hello Neighboor
*Need for Speed Serisi
*Mafia Serisi
*Strateji Oyunları (Nefret Ederim)
*Rust
*Minecraft
*Oxygen Not Included
*Pro Evolution Soccer Serisi
*Fifa Serisi
*The Walking Dead Serisi
*Quantum Break
*TitanFall
*DayZ (vb)
Şimdilik kara listem bu kadar :) Ben daha çok hayatta kalma oyunlarını tercih ederim. Alacağım oyun için en fazla 130TL verebilirim. Alışverişimi STEAM üzerinden yapacağım. Sistemim şöyle buyrun:

R7 240 GDDR3 2GB 128 Bit
4GB 800mhz (2x2) DDR2 Ram
Intel Quad Core Q6600 2.40GHz (3.00GHz o.c. ile)
GA-P31-S3G DDR2 Anakart
Rust öneririm ama tek değilseniz. Arkadaşlarınızla beraber eğlenceli bir oyun. Witcher 3 öneririm birde.

Hocam reisi unutmuşsunuz. MB Warband. Senaryolu mod yükleyin başından kalkamazsınız. Yakında MB 2: Bannerlord çıkacak zaten. Onuda oynarsınız.

Hocam GTA Online deneyin birde.

Grand Theft Auto Serisini yazmıştım kara listeye ama genede sağ olun :) M&B bıkkınlık getirdi. Osmanlı Mod'unu yükleyerek oyundaki her bölgeyi ele geçirdiydim zamanında.

Prototype serisi bayağı bir sarmıştı beni. Tavsiye ederim.

Darksiders serisi de öyle.

Metro Redux, Bioshock Infinite, Beyond: Two Souls, The Last of Us, Syndicate (Assassin's Creed'teki değil, bağımsız bir oyun), Deadspace serisi.

Vallahi ne yalan söyliyeyim. The Last of Us güzel oyundu ama bitirdim. Sağ olsun dayım PS3 getirmişti. PC için yok diyorlar bu da beni çok üzdü. Ama Metro Redux güzele benziyor. Yeni çıkacak olan oyunu (Metro Exodus) sizce ne zaman çıkar hocam? (Metro'yu deniyeceğim.)

Kesinlikle Skyrim.

Bi ara denemiştim lakin beğenmedim. Büyücülük yönleri falan beni sarmadı. En azından PintiPanda'nın oynamasını beğenip denemiştim. Çok sağ olun.

Yazıldığını göremedim o yüzden Dark Souls Serisi diyeceğim.

Bir deniyeceğim. Çok sağ olun.

Pek hoşuma gitmedi. Çok sağ olun yinede.

Rust öneririm ama tek değilseniz. Arkadaşlarınızla beraber eğlenceli bir oyun. Witcher 3 öneririm birde.

Rust'ı oynaya oynaya kafam bi güzel oldu :) Oyunu kavrayabilmem için baya uzun bi süre boyunca kafa yordum. Zaten kara listemde de Rust vardı. "The Witcher 3" dediniz, oynadım ama beni fazla içine çekmedi. Ama insanlar seviyor o ayrı bir şey.

Grand Theft Auto Serisini yazmıştım kara listeye ama genede sağ olun :) M&B bıkkınlık getirdi. Osmanlı Mod'unu yükleyerek oyundaki her bölgeyi ele geçirdiydim zamanında.

Vallahi ne yalan söyliyeyim. The Last of Us güzel oyundu ama bitirdim. Sağ olsun dayım PS3 getirmişti. PC için yok diyorlar bu da beni çok üzdü. Ama Metro Redux güzele benziyor. Yeni çıkacak olan oyunu (Metro Exodus) sizce ne zaman çıkar hocam? (Metro'yu deniyeceğim.)

Bi ara denemiştim lakin beğenmedim. Büyücülük yönleri falan beni sarmadı. En azından PintiPanda'nın oynamasını beğenip denemiştim. Çok sağ olun.

Bir deniyeceğim. Çok sağ olun.

Pek hoşuma gitmedi. Çok sağ olun yinede.

Rust'ı oynaya oynaya kafam bi güzel oldu :) Oyunu kavrayabilmem için baya uzun bi süre boyunca kafa yordum. Zaten kara listemde de Rust vardı. "The Witcher 3" dediniz, oynadım ama beni fazla içine çekmedi. Ama insanlar seviyor o ayrı bir şey.
PUBG alabilirsiniz.

Skyrim al tabii, ne bekliyorsun daha? :)

Mesajımı göndermeden sen zaten başka birinin önerisinden cevabını vermişsin. Fakat ben de büyücülük sevmiyorum ki oyunda hiç büyü kullanmadan okçu olarak ya da direkt Viking olarak oynadım.

PUBG alabilirsiniz.
Rust ve DayZ karışımı bir şey olmuş, pek beğenmedim. Yinede teşekkür ederim.

Just Cause 3 veya Watch dogs serisini deneyebilirsiniz.
Malesef tavsiye ettiğiniz oyunlara sistemim yetmiyor. :(

Metro oyunları, bayağı gerici ama mükemmele yakınlar.
Zaten kararımı vermek üzereyim ama sizce Metro Redux mu? Metro 2033 mi almalıyım?

Kesinlikle Fallout serisi. Özellikle 1, 2 ve New Vegas.
Cidden sevmiyorum Fallout serisini arkadaşım :) Sorun bende mi bilemiyorum ama herkes severken bir ben mi sevmiyorum şu oyunu! Tavsiyen için sağ ol.

Subnautica öneririm ve multiplayer seviyorsanız Rainbow Six Siege.
Bu oyunu baya bir beğendim. İnşallah 1 tane daha güzel oyun tavsiye edilir de yaz tatilinin keyfini doya doya çıkarırım hocam. Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Portal 2 veya PS varsa God Of War.
God Of War bitirdim PS3'te. Ve Portal 2 cidden vereceğim paraya değecek bir oyun gibi gelmedi bana. Daha çok indirimde iken alınacak bir oyun gibi duruyor. Teşekkürler.

Hocam bir de Bulletstorm var. Manyak bir oyun. Sniper mermisine falso falan verdiriyorsunuz Slow Motion'da. Harika zevkli bir oyun.
Hocam ne yalan söyliyeyim, açıkçası Call of Duty ve şu son zamanlarda çıkan Battlefield 1 oyununu o kadar fazla oynadım ki, artık FPS ilgimi çekmiyor. [Büyük konuşmıyayım zira ilerde gene o FPS'nin başlattığı tokluk bitip, yerini açlık alacak :) ]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı