Başından Kalkmak İstemeyeceğim Oyun Önerisi

Arkadaşlar, şu oyunları almaya karar verdim.

Metro 2033 Redux =) 31.00TL
Metro: Last Light Redux =) 31.00TL
Subnautica =) 31.00 TL

Toplam 93.00TL yapıyor, sizce son 1 tane daha iyi oyun bulur muyum? Yardım edenlerden Allah razı olsun.

Hocam siz takım ruhundan sıkılmışsınız.

F.E.A.R gibi bir oyun bir daha gelmedi.

Gelse oynarsınız, oynarım, oynarlar. :D

Demeyin hocam demeyin, evde bezdirdiler beni takım ruhundan. Yok camları sen sil, yemeği ben yapayım :) Takım ruhundan ziyade bana,mümkün ise, singleplayer lazım. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Aslında hepsi güzel oyun, hepsinin en kötü yerlerinde bile ayrı bir emek var ama insanoğluyuz işte. Daime iyisini istiyoruz. Hadi hayırlı akşamlar. Allaha emanet olun.

Ben hala Dark Souls da kararlıyım. Güzel grafik de arıyorsan direk Dark Souls 3 den dal olaya.
Oyunu pek beğenmedim değil ama pek beğendimde değil. Yani vericeğim paraya değmeyecek bir oyun gibi gözüküyor. Nedenini inanın bende bilmiyorum ama incelemerini falan izledim pek olumlu bir şey göremedim ama sizin için bir deneyeyim. Madem üstüne bu kadar düştünüz vardır bir bildiğiniz. En kötü iade ederim. Teşekkürler tekrardan.

Arkadaşlar, şu oyunları almaya karar verdim. Bütçemi biraz aştım ama bakalım nasıl olacak. Cevap veren herkes için teşekkür ederim. Hala tavsiyelere açığım.

Metro 2033 Redux =) 31.00TL
Metro: Last Light Redux =) 31.00TL
Subnautica =) 31.00 TL
DARK SOULS™: Prepare To Die™ Edition =) 59.00TL

Toplam fiyat: 152.00TL

Hocam demek istediğim. Bahsettiğiniz FPS'lerde hep bir takımın üyesisiniz. İşi siz yapsanız bile.

Ama Fear'da yalnız gidiyorsun ya.

O başka bir şey. Başka bir mükemmel his. :D

Belki bu his sözkonusuyken FPS'den sıkılmazsınız anlamında dedim.

İyi oyunlar. :D

Metro serisini öneririm Mustafa kardeşim (y) Yakında yeni oyunu çıkacak.

Online oyunlar daha uzun süre oynanıyor. Önerim World Of Tanks.
Peygamber sabrı istiyor WoT bende oynuyordum ama Tier 5'de kaldım. Oynayacak arkadaşımda yok o yüzden bıraktım ve tavsiye etmiyorum War Thunder daha iyi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı