Basit bir AV nasıl yapılır?

ARASMDN1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, benim istediğim AV. Ben ona belli kodları yazacağım, o kodlar dosyada varsa onu virüs diyecek. Böyle bir şey yapabilir miyim?

Zaten yapmamın sebebi bizim sınıfta 2 kendini hacker sana insan evladı var. Diğerleri de onlara güvendiği için AV kurmuyorlar. Ben bizimkilere bunu yapacağım. Onlarında her zaman kodları belli, o kodları engelleyen bir şey yapsam yeter bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten yapmamın sebebi bizim sınıfta 2 kendini hacker sana insan evladı var. Diğerleri de onlara güvendiği için AV kurmuyorlar. Ben bizimkilere bunu yapacağım. Onlarında her zaman kodları belli, o kodları engelleyen bir şey yapsam yeter bana.
Böyle insanlar için uğraşmaya değmez ancak asla hevesinizi kurutmak istememem. Kendinizi geliştirmek için yapın.

Böyle insanlar için uğraşmaya değmez ancak asla hevesinizi kurutmak istememem. Kendinizi geliştirmek için yapın.

O çocuklarla kavgalıyım zaten, onları delirtmek istiyorum. Bana 20'den fazla virüslü dosya attılar. Arkadaşlarıma da arkadaşlar, yedi tabii. Ben de onlara kendi yazılımımı sunacağım, kalacak öyle. Hayalim bu, inşallah gerçek olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
O çocuklarla kavgalıyım zaten, onları delirtmek istiyorum. Bana 20'den fazla virüslü dosya attılar. Arkadaşlarıma da arkadaşlar, yedi tabii. Ben de onlara kendi yazılımımı sunacağım, kalacak öyle. Hayalim bu, inşallah gerçek olur.
Kaspersky ve MalwareBytes gibi programlar kurun yeter. 2 tane klavye delikanlısı boomerların virüs dosyaları anca CMD ile olur.

Sistem firewall'unu kontrol et - veritabaninda kayitli olmayan tum izinleri iptal et, idle iken riskli klasorlere ( startup / system / appsLocal vs ) md5 scan at, startup programlarini incelene, tanidik gelmeyenleri sil - iznini degistir; startup ve md5 listelerini de bilindik databaselerden alarak guncelle, calisma iznini kernel-level yap ve high priority olarak guncelle -> al sana dunyanin en basit ve islevsel denilebilecek antivirus programi.

Geri
Yukarı