Basit Kullanım Amaçlı Dizüstü Önerisi

Makaleler
3
Yer
Mersin
Kardeşime ofis programlarını öğrenmesi için bir dizüstü almak istiyorum. O yüzden çok da özellikli bir şeye ihtiyacımız yok ama programları açarken veya işlem yaparken de bekletmesin. Oyun olarak belki Age of Empires falan oynar. Bataryası, kablosuz ağı vs. güçlü bir şey ne tavsiye edersiniz? Tavsiyeler kısmına baktım ama en düşüğü 2800 TL görünüyor. O kadar da harcama yapmak istemiyorum. Mesela şunlar arasında tavsiye edeceğiniz var mıdır?

IMG-20191201-WA0016.jpg
IMG-20191201-WA0015.jpg
IMG-20191201-WA0014.jpg
IMG-20191201-WA0013.jpg
IMG-20191201-WA0012.jpg

Son düzenleme:
GTA V 1366*768 normal ayarlarda 40 fps veriyor bu laptop. 256 gb SSD ile sorunsuz kullanır. Not: Elbette sonradan 4 GB ram takviyesi şart.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
GTA V 1366*768 normal ayarlarda 40 fps veriyor bu laptop. 256 gb SSD ile sorunsuz kullanır. Not: Elbette sonradan 4 GB ram takviyesi şart.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vatan Bilgisayar veya diğer mağazalardan önerebileceğin var mı? İnternet üzerinden o denli yüksek bir şey almak istemiyorum.

Vatan Bilgisayar veya diğer mağazalardan önerebileceğin var mı? İnternet üzerinden o denli yüksek bir şey almak istemiyorum.

Hepsiburada güvenebileceğiniz ilk sitelerden birisidir, toplamda 10-15.000 TL lik alışverişim olmuştur. Önerdiğim model 1920*1080 yani Full Hd ekrandı.
Vatan bilgisayar'dan önerebileceğim model bu. 1366*768 çözünürlüğü olduğunu belirtmek isterim.

Hepsiburada güvenebileceğiniz ilk sitelerden birisidir, toplamda 10-15.000 TL lik alışverişim olmuştur. Önerdiğim model 1920*1080 yani Full Hd ekrandı.
Vatan bilgisayar'dan önerebileceğim model bu. 1366*768 çözünürlüğü olduğunu belirtmek isterim.

Hepsiburada olması mühim değil. Kargonun gelip gelmeyeceğini düşünmek istemiyorum. Örnekleri çok yani gelen kargoyu başkasına verip teslim edildi denilmesi.

Hepsiburada olması mühim değil. Kargonun gelip gelmeyeceğini düşünmek istemiyorum. Örnekleri çok yani gelen kargoyu başkasına verip teslim edildi denilmesi.
Bende hepsiburada dan aldım geçenlerde 1 günde sorunsuz geldi.
Bunu aldım geçen hafta içinde 1 günde elime ulaştı. uzun süre araştırdım bu fiyata en iyisi bunu buldum. 8 GB Ram olması avantaj. Bu paralara hiçbiri koymuyo. Pentium gibi işlemcileri boşverin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Buna ne dersin acaba?

Buna ne dersin acaba?

Güzel bilgisayar. Benim önerdiklerimden farklı değil, ayrıca Full HD ekranı var. Tek eksik yönü 128 gb ssd, oda çok problem olmaz sanırım ufak tefek işlerle uğraşıyorsa. Oyun oynamadıktan sonra zaten dolduramaz kapasiteyi normal bir kullanıcı kolay kolay.

Güzel bilgisayar. Benim önerdiklerimden farklı değil, ayrıca Full HD ekranı var. Tek eksik yönü 128 gb ssd, oda çok problem olmaz sanırım ufak tefek işlerle uğraşıyorsa. Oyun oynamadıktan sonra zaten dolduramaz kapasiteyi normal bir kullanıcı kolay kolay.
Depolama sıkıntı değil. 20 GB Windows alsa yine yeter de artar bile. İleride bellek takviyesi de yapılır. Mağazaya gidip alabileceğim bir bunu bulabildim. Peşin fiyatına uzun taksit imkanı da var çok işime gelir bu kısmı. Madem ki işini görür diyorsun bunu alayım o zaman.

Depolama sıkıntı değil. 20 GB Windows alsa yine yeter de artar bile. İleride bellek takviyesi de yapılır. Mağazaya gidip alabileceğim bir bunu bulabildim. Peşin fiyatına uzun taksit imkanı da var çok işime gelir bu kısmı. Madem ki işini görür diyorsun bunu alayım o zaman.

Fazlasıyla görür sana önerdiğim laptoplarda olduğu gibi aynı İşlemci ve dahili grafik işlemci barındırıyor. Ram takviyesiyle GTA V, LOL, CS GO gibi oyunlarda gerçekten fiyatına göre üstün performans verir. Bildiğin APU sistem koymuşlar laptop'a :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı