Çözüldü Başka bilgisayara bağlanarak Valorant oynamanın ban riski var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sabrillax3172

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşım "bana rank kasabilir misin" diye sordu. Ben de uzaktan onun bilgisayarındaki Valorant'ına girip girebilemeyeceğimi sormak istedim. Eğer girilirse ban riski var mıdır peki? Teşekkürler...

Çözüm
Girersin, ilk girişinde bir şey olmayabilir ama riskli. Çünkü farklı IP'lerden giriş yapıyorsunuz aynı hesaba ve report edilirse Riot takip ediyor. Yani her maç 15 vuran arkadaşınız siz girdikten sonraki maçlarda 30 vurursa ve report yerse Riot bunu dikkate alarak inceleme başlatıyor. İnceleme sonucunda farklı IP girişleri olduğunu görürse, ban atabiliyor. Bir nevi Boost mantığını ortadan kaldırmaya çalışıyorlar.

Ayrıca uzaktan onun bilgisayarına bağlaranarak çok akıcı oynayabileceğini düşünmüyorum.
Girersin, ilk girişinde bir şey olmayabilir ama riskli. Çünkü farklı IP'lerden giriş yapıyorsunuz aynı hesaba ve report edilirse Riot takip ediyor. Yani her maç 15 vuran arkadaşınız siz girdikten sonraki maçlarda 30 vurursa ve report yerse Riot bunu dikkate alarak inceleme başlatıyor. İnceleme sonucunda farklı IP girişleri olduğunu görürse, ban atabiliyor. Bir nevi Boost mantığını ortadan kaldırmaya çalışıyorlar.

Ayrıca uzaktan onun bilgisayarına bağlaranarak çok akıcı oynayabileceğini düşünmüyorum.

Çözüm
Girersin, ilk girişinde bir şey olmayabilir ama riskli. Çünkü farklı IP'lerden giriş yapıyorsunuz aynı hesaba ve report edilirse Riot takip ediyor. Yani her maç 15 vuran arkadaşınız siz girdikten sonraki maçlarda 30 vurursa ve report yerse Riot bunu dikkate alarak inceleme başlatıyor. İnceleme sonucunda farklı IP girişleri olduğunu görürse, ban atabiliyor. Bir nevi boost mantığını ortadan kaldırmaya çalışıyorlar.
Hmm tamam o zaman ona söylerim. Teşekkür ederim herkese. Konu kapanabilir...

Geri
Yukarı