Çözüldü Başka bir diske işletim sistemi kopyalama nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MertGURBUZ

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda kullandığım 60 GB SSD yerine 240 GB alacağım, fakat birçok programımı yerel disk (D)'ye kurmuş olmama rağmen programlar sistemin kurulu olduğu sürücüye de dosyalarını yüklüyor. Böyle olunca format atsam bile programlar çalışmıyor. Ben yeni alacağım 240 GB'lık SSD'ye sanki Windows sıfırdan yüklenmiş ve programlar bu diske yüklüymüş gibi sorunsuz bir şekilde değişiklik yapabilirim?

Çözüm
Paragon Partition Manager adlı bir uygulama kullanmıştım zamanında, işime yaramıştı.

Tam olarak nasıl çalışıyor biraz bahsedebilir misiniz?
Evet sorununu çözdüm. Anlattığım işlemin tam doğru karşılığı sistem klonlamaymış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Paragon Partition Manager adlı bir uygulama kullanmıştım zamanında, işime yaramıştı.

Evet sorununu çözdüm. Anlattığım işlemin tam doğru karşılığı sistem klonlamaymış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Çözüm

Windows un yazılım bilgisi dahil her şeyi kopyalıyor diye biliyorum. EFI sistem bölümü gibi (disk yönetimini açarsanız görebilirsiniz.)

Yeni konular

Geri
Yukarı