Başka bir IBAN Papara hesabımıza para gönderebilir mi?

Ronnie1035

Hectopat
Merhaba. Bundan birkaç ay önce benim adıma olmayan bir IBAN'dan kendime para atmıştım ve gelmişti. Bugün yine böyle bir işlem yapmam gerekti ama bir arkadaşım o özelliğin artık çalışmadığını söyledi. Doğru mu yakın zamanda yapan oldu mu? Ayrıca para göndermenin limiti var mı?

O başka IBAN sizin olmadığı sürece kendinize para yollayamazsınız. Misalen bir Ziraat Bankası hesabınız yok ise başka bir Ziraat Bankası IBAN'ından kendinize para yollayamazsınız. Para, o ibana iade ediliyor geri.

Hayır sadece kendi adına (kart sahibin) olan ibandan para geliyor. Kredi kartı ile yükleme yapabilirsiniz iban yerine.

Ben babamdan kendime para atıyorum hatta annemden de acaba soy adları aynı olduğu için mi geliyor çünkü hiçbir şekilde hesaba bağlı değiller de.

Aşağıdaki bildirimi alan sınırlı sayıdaki kullanıcı arasında değilseniz yalnızca kendi adınıza kayıtlı banka hesabından Papara hesabınıza para yatırabilirsiniz. Daha önce farklı kişiye ait IBAN'dan para aldıysanız yüksek ihtimalle seçilen kullanıcılar arasındasınız. Detaylı bilgi için Papara müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Papara.png

Aşağıdaki bildirimi alan sınırlı sayıdaki kullanıcılardan değilseniz yalnızca kendi adınıza kayıtlı banka hesabından Papara hesabınıza para yatırabilirsiniz. Daha önce farklı kişiye ait IBAN'dan para aldıysanız yüksek ihtimalle seçilen kullanıcılar arasındasınız. Detaylı bilgi için Papara müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.
Demekki sınırlı üyelerden biriymişim.

Aşağıdaki bildirimi alan sınırlı sayıdaki kullanıcı arasında değilseniz yalnızca kendi adınıza kayıtlı banka hesabından Papara hesabınıza para yatırabilirsiniz. Daha önce farklı kişiye ait IBAN'dan para aldıysanız yüksek ihtimalle seçilen kullanıcılar arasındasınız. Detaylı bilgi için Papara müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.
Bana da geçen ay bu gelmişti neye göre veriliyor bilgi var mı?

Merhaba. Bundan birkaç ay önce benim adıma olmayan bir IBAN'dan kendime para atmıştım ve gelmişti. Bugün yine böyle bir işlem yapmam gerekti ama bir arkadaşım o özelliğin artık çalışmadığını söyledi. Doğru mu yakın zamanda yapan oldu mu? Ayrıca para göndermenin limiti var mı?
Gönderilemez, IBAN'dan Papara'ya sadece kendi adının bulunduğu bir IBAN adresi ile gönderim sağlayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı