Çözüldü Başka herhangi bir uygulamaya veya masaüstüne odaklandığında multimedya tuşları çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nearenn

Decapat
Daha fazla  
Başka herhangi bir uygulamaya geçtiğimde YouTube'dan ya da Spotify'dan bir şey izlerken veya dinlerken klavyemdeki multimedya tuşları ve F7 tuşu çalışmıyor. Ve artı olarak sol yukarıdaki ekte bulunan kısım çıkmıyor.

Dosya Ekleri

• a7d4f98f-a358-49a2-b122-d611eb6b31d3.png
    a7d4f98f-a358-49a2-b122-d611eb6b31d3.png
    5 KB · Görüntüleme: 15
Çözüm
Hizmetlerle oynadınız mı hiç?

Hizmetler ne oluyor bilmiyorum da hocam açar mısınız?

Herkese cevap verdiği için teşekkür ederim. Çözümü buldum.

Çalıştır > services.msc > Insan Arabirim Cihazları Hizmeti sağ tık > Özellikler > Başlangıç Türü > Otomatik > Uygula > Tamam
Başka herhangi bir uygulamaya geçtiğimde YouTube'dan ya da Spotify'dan bir şey izlerken veya dinlerken klavyemdeki multimedya tuşları ve F7 tuşu çalışmıyor. Ve artı olarak sol yukarıdaki ekte bulunan kısım çıkmıyor.
Fn tuşunuz varsa(Olmalı da zaten) ona ve F7'ye basın yoksa Ctrl + Shift + F7 tuşlarına birlikte basınca yükselmeli.

Hocam cevabın için sağ ol ama konu FN tuşuyla ilgili değil hiçbir türlü multimedya tuşlarını kullanamıyorum.
Başka pencerede çalışıyorken multimedya tuşunuzun çalışması için FN tuşuna veya CTRL + SHİFT tuşlarına basılı tutupta basmanız gerekir. Ancak yapıyorsanız ve çalışmıyorsa Win + R yapıp osk.exe yazın ve ENTER tuşuna basın. Dediğim işlemi orda deneyin.

Başka pencerede çalışıyorken multimedya tuşunuzun çalışması için FN tuşuna veya CTRL + Shift tuşlarına basılı tutupta basmanız gerekir. Ancak yapıyorsanız ve çalışmıyorsa Win + r yapıp osk.exe yazın ve enter tuşuna basın. Dediğim işlemi orada deneyin.

Hocam dediğiniz işlemleri yaptım fakat maalesef hala çalışmıyor.

Hizmetler ne oluyor bilmiyorum da hocam açar mısınız?

Herkese cevap verdiği için teşekkür ederim. Çözümü buldum.

Çalıştır > services.msc > Insan Arabirim Cihazları Hizmeti sağ tık > Özellikler > Başlangıç Türü > Otomatik > Uygula > Tamam

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı