Başka okula nakil alırsam devamsızlığım siliniyor mu?

Sen de benim gibi haftasonları okula uğruyorsun hafta içi tatil yapıyorsun. Kendi kurallarımız vardır bizim sistemin kuralları bize işlemez 😀 Zaten daha da gitmenin alemi yok geç açığa kurtul.

Ne anlatıyorsun? 120 gün okula gitmemişsin devamsızlık silinir mi diyorsun?

Ne yapayım gidip de bıçaklı kekolarla mı okusaydım gel sen oku benim okulumda sonra özür dilersin benden.

Sen de benim gibi hafta sonları okula uğruyorsun hafta içi tatil yapıyorsun. Kendi kurallarımız vardır bizim sistemin kuralları bize işlemez 😀 zaten daha da gitmenin alemi yok geç açığa kurtul.

En kısa sürede geçeceğim inşallah.

En kısa sürede geçeceğim inşallah.
Bak bu yazılar altın nasihattır normalde foruma da girmiyorum öyle denk geldi yazıyorum. Millet der internetten okuyorsun ne saçmalıyorsun bilmezler ki rezil bir sistemin içinde kepaze bir direniş gösteriyorsun. Ülkede en saçma iki şey 1 zorunlu askerlik 2 örgün eğitim.

Kendini bir işe ada o işe yıllarını ver varsa imkan yurtdışı dene. Başka türlü bu yaşam savaşı zor.

Adam 120 gün devamsızlık yapmış suçu sınıfına, okuluna, ailesine atıyor ama kendisinde en ufak bir sıkıntı görmüyor şaka gibi. Okullar Ekim ayında açıldı desek ayda 20 okul günü var desek 1 gün bile okula gitmemiş adam hala burada millete haklılığını savunmaya çalışıyor bir de bu arkadaşın şakşakcıları millete laf söylüyor. İnanılmaz...

Geri
Yukarı