Başka sitelerden Robux almak yasaklanma sebebi mi?

Roblox başka yerlerden Robux alınacak bir sisteme sahip değil. Banlanmazsın da büyük ihtimalle dolandırılırsın.
Hocam dediğinize katılmıyorum. Sitelerden robux alınabiliyor, mantığı bir hayli garip. Gruba girdiğinde oradan sana Robux atabiliyor.

Yanlış bilgi
Roblox başka yerlerden Robux alınacak bir sisteme sahip değil. Banlanmazsın da büyük ihtimalle dolandırılırsın.

Hayır hocam atılabiliyor Game Pass veya gruptan atılabiliyor. Ayrıca sorunuza gelirsek yasak değil alabilirsiniz önerim İtemsatış gibi yerlerden almanız.

GamePass yoluyla atsalar bir sorun çıkarmı? (1000 Robux)
Hayır çıkmaz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, güvenilir satıcı olduğundan emin olun.

Yine bilgisi olmayan arkadaşlar olayı anlamadan fikir vermişler. Diğer sitelerden robux kodu alıp robux sitesine girerek robux sahibi olmak yasak değil ama gamepass veya ürün satışı üzerinden kendi robuxunu size aktaran insanlardan robux satın almak yasak. Ha bu yasak uygulanıyor mu bilemiyorum daha dün ilk defa 1000 robux'u 4.60 dolara satın aldım %30'u gamepass alımına gitti 700 robux 4 gün sonra hesabıma geçecek ve daha banlanmadım.

Hayır hocam atılabiliyor Game Pass veya gruptan atılabiliyor. Ayrıca sorunuza gelirsek yasak değil alabilirsiniz önerim İtemsatış gibi yerlerden almanız.

Hayır çıkmaz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, güvenilir satıcı olduğundan emin olun.
Oradan almayı düşünüyorum ama çalıntı Robux olabilir diye korkuyorum.

Geri
Yukarı